ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Usługa sprzątania pomieszczeń biurowych oraz utrzymania w czystości terenu przed obiektami Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Gdańsku

Zamawiający Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Gdańsku (Gdańsk, Pomorskie) prowadził postępowanie „Usługa sprzątania pomieszczeń biurowych oraz utrzymania w czystości terenu przed…”. Termin składania ofert minął 11 lipca 2025, 10:00. Wadium: 6000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w GdańskuGdańsk, Pomorskieopublikowano 16 czerwca 2025
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 404 000 zł
Wadium
6000 zł
Termin składania ofert
11 lipca 2025, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,6 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

4 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 100%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Usługa sprzątania pomieszczeń biurowych oraz utrzymania w czystości terenu przed obiektami Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Gdańsku.

  • 3

    RyzykoWadium: 6 000,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail