Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
914 310 zł
Umowa zawarta
16 października 2024
Okres realizacji
od 16 października 2024 do 15 października 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyodrzucone: 1
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonywanie usług w zakresie odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów medycznych

Zamawiający Szpital Powiatowy im. Jana Mikulicza w Biskupcu (Biskupiec, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonywanie usług w zakresie odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów medycznych”, wybierając ofertę wykonawcy "ECO-ABC" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Wartość umowy: 914 310 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
914 310 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    09 września 2024

    Termin ofert: 23 września 2024 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    28 lipca 2025

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy "ECO-ABC" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Bełchatów), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 914 309,84 zł (umowę zawarto 16 października 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 16 października 2024 r. do 15 października 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail