Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
381 285 zł
Umowa zawarta
22 lipca 2025
Okres realizacji
2 miesiące
Oferty w postępowaniu
8 ofertceny: 381 285 zł – 498 993 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja jakości i rękojmia za wady (G)20%Termin realizacji zamówienia (Tr)20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa drogi w miejscowości Brzeg - Odcinek I

Zamawiający Gmina Pęczniew (Pęczniew, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa drogi w miejscowości Brzeg - Odcinek I”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Błaszki Sp. z o.o. Wartość umowy: 381 285 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Gmina PęczniewPęczniew, Łódzkieopublikowano 25 lipca 2025
Wartość umowy
381 285 zł
Liczba ofert
8 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Błaszki Sp. z o.o. (Błaszki), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 381 285,24 zł (umowę zawarto 22 lipca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 8 ofert; ceny wahały się od 381 285,24 zł do 498 992,55 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 2 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail