Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
2 073 960 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    1 222 155 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    851 805 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
6 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena40%Ocena standardu obiektu60%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa polegająca na zorganizowaniu nad morzem (województwo zachodniopomorskie) kolonii letnich w okresie wakacji 2025 roku dla dzieci i młodzieży z mniejszymi szansami, w podziale na 2 zadania.

Zamawiający Kuratorium Oświaty We Wrocławiu (Wrocław, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa polegająca na zorganizowaniu nad morzem (województwo zachodniopomorskie) kolonii…”, wybierając ofertę wykonawcy Biuro Podróży „KON TIKI” Łabaz i Grochantz Sp.j. Łączna wartość umów: 2 073 960 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Kuratorium Oświaty We WrocławiuWrocław, Dolnośląskieopublikowano 24 lipca 2025
Łączna wartość umów
2 073 960 zł
Liczba ofert
6 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,7 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Biuro Podróży „KON TIKI” Łabaz i Grochantz Sp.j. za łącznie 2 073 960,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 6 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

KURATORIUM OŚWIATY WE WROCŁAWIU

1.3.)Oddział zamawiającego

Kuratorium Oświaty we Wrocławiu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 006473509

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

pl. Powstańców Warszawy 1

1.5.2.)Miejscowość

Wrocław

1.5.3.)Kod pocztowy

50-153

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@kowroc.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://kuratorium.wroclaw.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0f04b088-e767-4b48-8d61-0d5983419cd8

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługa polegająca na zorganizowaniu nad morzem (województwo zachodniopomorskie) kolonii letnich w okresie wakacji 2025 roku dla dzieci i młodzieży z mniejszymi szansami, w podziale na 2 zadania.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0f04b088-e767-4b48-8d61-0d5983419cd8

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00344289

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-07-24

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00151293/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Usługa polegająca na zorganizowaniu nad morzem (województwo zachodniopomorskie) kolonii letnich w okresie wakacji 2025 roku dla dzieci i młodzieży z mniejszymi szansami, w podziale na zadania.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00252924

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WO.272.3.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadnie I - organizacja kolonii letnich zlokalizowanych nad morzem (województwo zachodniopomorskie) z programem promującym zdrowie poprzez zachowanie zasad higieny
i bezpieczeństwa oraz wzmacniającym zdrowie psychiczne poprzez pomoc psychologiczną
i wsparcie rówieśnicze - dla 495 dzieci i młodzieży.
Termin realizacji zamówienia w 4 turnusach następujących po sobie – w terminie od 07.07.2025 r. do 31.08.2025 r.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wytycznymi dla jego wykonania zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

55240000-4 - Usługi w zakresie ośrodków i domów wypoczynkowych

4.5.5.)Wartość części

1330560,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie II - organizacja kolonii letnich zlokalizowanych nad morzem (województwo zachodniopomorskie) z programem uwzględniającym działania w zakresie edukacji obywatelskiej, społecznej z elementami ekonomicznymi - dla 345 dzieci i młodzieży.
Termin realizacji zamówienia w 4 turnusach następujących po sobie – w terminie od 07.07.2025 r. do 31.08.2025 r.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wytycznymi dla jego wykonania zawarty
jest w załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

55240000-4 - Usługi w zakresie ośrodków i domów wypoczynkowych

4.5.5.)Wartość części

927360 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1160775 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1222155 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1222155 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Biuro Podróży „KON TIKI” Łabaz i Grochantz Sp.j.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8971006601

7.3.3)Ulica

ul. Kościuszki 34

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.5)Kod pocztowy

50-012

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1222155 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-07-10 do 2025-08-31

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

794845,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

851805 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

851805 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Biuro Podróży „KON TIKI” Łabaz i Grochantz Sp.j.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8971006601

7.3.3)Ulica

ul. Kościuszki 34

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.5)Kod pocztowy

50-012

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

851805 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-07-07 do 2025-07-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55240000-4Usługi w zakresie ośrodków i domów…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →