Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
370 025 zł
Umowa zawarta
18 lipca 2025
Okres realizacji
2 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa drogi gminnej nr 320133W, dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Ścięciel.

Zamawiający Gmina Chorzele (Chorzele, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa drogi gminnej nr 320133W, dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości…”, wybierając ofertę wykonawcy BUDOMOST Sp. z o.o. Wartość umowy: 370 025 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina ChorzeleChorzele, Mazowieckie (powiat Przasnyski →)opublikowano 24 lipca 2025
Wartość umowy
370 025 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy BUDOMOST Sp. z o.o. (Zaścianki), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 370 025,08 zł (umowę zawarto 18 lipca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 2 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail