Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

„Rozwój infrastruktury rekreacyjnej poprzez przebudowę boiska sportowego wraz z oświetleniem na terenie OSIR w Krynkach.” Część 1 zamówienia – „Przebudowa boiska sportowego”

Zamawiający Gmina Krynki (Krynki, Podlaskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Rozwój infrastruktury rekreacyjnej poprzez przebudowę boiska sportowego wraz z…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina KrynkiKrynki, Podlaskie (powiat Sokólski →)opublikowano 24 lipca 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 294 918 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA KRYNKI

1.2.)Oddział zamawiającego

Gmina Krynki

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 050659378

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Garbarska 16

1.4.2.)Miejscowość

Krynki

1.4.3.)Kod pocztowy

16-120

1.4.4.)Województwo

podlaskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL841 - Białostocki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

kancelaria@krynki.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.krynki.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-96c22f5c-69cb-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00343791

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-07-24

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00449120

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

1. Zadanie dofinansowane jest ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”, w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

„Rozwój infrastruktury rekreacyjnej poprzez przebudowę boiska sportowego wraz z oświetleniem na terenie OSIR w Krynkach.” Część 1 zamówienia – „Przebudowa boiska sportowego”

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn: „Rozwój infrastruktury rekreacyjnej poprzez przebudowę boiska sportowego wraz z oświetleniem na terenie OSIR w Krynkach.” – część 1 zamówienia - „Przebudowa boiska sportowego.” Powyższa inwestycja przewiduje wykonanie przebudowy boiska piłkarskiego o wymiarach 120 x 70 m o nawierzchni trawiastej obejmującej wykonanie drenażu płyty boiska, wymianę gruntu oraz wykonanie nawierzchni trawiastej.
Zamówienie przewiduje:
1) roboty pomiarowe,
2) roboty ziemne – zdjęcie warstwy humusu
3) profilowanie i zagęszczenie podłoża
4) wykonanie warstw odsączających
5) uzupełnienie drenażu płyty boiska piłkarskiego o 4 nitki wzdłuż płyty boiska z odprowadzeniem wód do rowu melioracyjnego
6) przepłukanie i sprawdzenie istniejących drenów
7) dostawa i rozścielenie ziemi z nawożeniem
8) wykonanie nawierzchni trawiastej na płycie boiska
9) pielęgnacja (wsiewki, nawożenie, podlewanie, koszenie – min 3 razy).

3.9.)Główny kod CPV

45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45112500-0 - Usuwanie gleby

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-12-20

4.2.)Okres realizacji zamówienia

140 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

P.H.U. Paweł Siliwoniuk

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9661778422

4.3.4.)Miejscowość

Michałowo

4.3.6.)Województwo

podlaskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

231750 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2023/BZP 00574360/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-05-02

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

231750,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45112720-8Roboty w zakresie kształtowania ter…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
294 918 zł
Próbka: 20 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
210 037 zł565 135 zł
Rozstęp międzykwartylowy
355 098 zł
Źródło próbki
CPV 45112720· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
210 037 zł
Mediana
294 918 zł
Górny kwartyl
565 135 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Krynki prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Krynki.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45112720-8 (Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.