Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

Zamawiający przeznaczył na realizację zamówienia 310.000,00 zł brutto i nie może zwiększyć tej kwoty do oferty z najniższą ceną, która wynosiła wartości 984.000,00 zł brutto

Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy

Oferty w postępowaniu
2 ofertywszystkie od małych i średnich firm
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Modernizacja ewidencji gruntów i budynków dla jedn. ewidencyjnej gm. Grodzisk Maz. (140504_5 - obszar wiejski) w powiecie grodziskim – część II – obejmująca obręby Adamowizna, Czarny Las, Janinów ...

Zamawiający Powiat Grodziski (Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie) opublikował wynik postępowania „Modernizacja ewidencji gruntów i budynków dla jedn. ewidencyjnej gm. Grodzisk Maz.…”. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Powiat GrodziskiGrodzisk Mazowiecki, Mazowieckie (powiat Grodziski →)opublikowano 24 lipca 2025
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podano
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Zamawiający przeznaczył na realizację zamówienia 310.000,00 zł brutto i nie może zwiększyć tej kwoty do oferty z najniższą ceną, która wynosiła wartości 984.000,00 zł brutto. Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy.

  • 2

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty, wszystkie od małych i średnich firm.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

POWIAT GRODZISKI

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 013269108

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Daleka 11a

1.5.2.)Miejscowość

Grodzisk Mazowiecki

1.5.3.)Kod pocztowy

05-825

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

starostwo@powiat-grodziski.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.powiat-grodziski.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://powiat-grodziski.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Modernizacja ewidencji gruntów i budynków dla jedn. ewidencyjnej gm. Grodzisk Maz. (140504_5 - obszar wiejski) w powiecie grodziskim – część II – obejmująca obręby Adamowizna, Czarny Las, Janinów ...

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d80a003f-cb74-4c2e-a003-49c3b7a868c4

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00343664

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-07-24

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00681553/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Modernizacja ewidencji gruntów i budynków dla gminy Grodzisk Mazowiecki,

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00275840

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.272.1.10.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

252000,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie modernizacji ewidencji gruntów i budynków
zgodnie z projektem modernizacji uzgodnionym przez Mazowieckiego Wojewódzkiego
Inspektora Nadzoru Geodezyjnego i Kartograficznego (Załącznik nr 8 do SWZ) oraz
Warunkami Technicznymi (Załącznik nr 9 do SWZ), dla gminy Grodzisk Mazowiecki
w powiecie grodziskim część nr li - obejmująca obręby ewidencyjne: Adamowizna, Czarny
Las, Janinów, Kałęczyn, Kozerki, Kozery, Kozery Nowe, Makówka, Mościska, Wężyk,
Władków, Wólka Grodziska.
UWAGA:
Zakres wszystkich wykonywanych prac w ramach zamówienia jest zgodny z Projektem
modernizacji ewidencji gruntów i budynków (rozdział IV - Zakres prac przewidywany do
wykonania przez Wykonawcę), zaś podział na etapy został opisany w niniejszym SWZ.
W związku z powyższym :
• Etap I obejmować będzie prace wyszczególnione w Projekcie modernizacji w rozdziale
IV pkt 1, 4, 7-9 oraz opisane odpowiednio w Warunkach Technicznych,
• Etap li obejmować będzie prace wyszczególnione w Projekcie modernizacji w rozdziale
IV pkt 2, 3, 5, 6, 10-16 oraz opisane odpowiednio w Warunkach Technicznych,
• Etap Ili obejmować będzie prace wyszczególnione w Projekcie modernizacji w rozdziale
IV pkt: od 17 do 23 oraz opisane odpowiednio w Warunkach Technicznych,
• Etap IV obejmować będzie prace wyszczególnione w Projekcie modernizacji w rozdziale
IV pkt: od 24 do 27 oraz opisane odpowiednio w Warunkach Technicznych.

4.5.3.)Główny kod CPV

71354300-7 - Usługi badań katastralnych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71353200-9 - Usługi opomiarowania

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający przeznaczył na realizację zamówienia 310.000,00 zł brutto i nie może zwiększyć tej kwoty do oferty z najniższą ceną, która wynosiła wartości 984.000,00 zł brutto.

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

984000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1201710,00 PLN

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71354300-7Usługi badań katastralnych
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Grodziski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Grodzisk Mazowiecki.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71354300-7 (Usługi badań katastralnych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.