Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

BUDOWA OŚWIETLENIA ULICZNEGO NA TERENIE GMINY STARE MIASTO

Zamawiający Gmina Stare Miasto (Stare Miasto, Wielkopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „BUDOWA OŚWIETLENIA ULICZNEGO NA TERENIE GMINY STARE MIASTO”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina Stare MiastoStare Miasto, Wielkopolskieopublikowano 22 lipca 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 000 zł
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

9 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA STARE MIASTO

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 311019303

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

GŁÓWNA 16B

1.4.2.)Miejscowość

Stare Miasto

1.4.3.)Kod pocztowy

62-571

1.4.4.)Województwo

wielkopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL414 - Koniński

1.4.7.)Numer telefonu

632416216

1.4.8.)Numer faksu

632416580

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@stare-miasto.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.stare-miasto.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4cb5d713-751d-4a19-8ad5-1dc3b507250f

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00339784

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-07-22

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00164676

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

BUDOWA OŚWIETLENIA ULICZNEGO NA TERENIE GMINY STARE MIASTO

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Cześć nr 9 Budowa oświetlenia ulicznego w m. Stare Miasto ul. Wierzbowa – kontynuacja
- proj. budowa kabla oświetleniowego YAKY 4 x 25 mm2 o dł. całk. 43 m (łącznie z podejściem pod zaciski w słupie),
- proj. budowa jednego słupa oświetleniowego stalowego okrągłego-stożkowego o dł. całk. 7 m do osadzenia na typowym
fundamencie betonowym,
- montaż jednej oprawy ze źródłem światła led o mocy 61 W oraz gniazdem Zhaga D4i,
- zasilanie oświetlenia od istn. słupa oświetleniowego nr 12/I/1/1’ w ul. Wierzbowej. Słup jest własnością Inwestora.

3.9.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-05-23

4.2.)Okres realizacji zamówienia

5 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

ELEKTROINSTALATORSTWO POMIARY ELEKTRYCZNE Badyniak Grzegorz

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 6651310153

4.3.3.)Ulica

ul. Regionalna 4A

4.3.4.)Miejscowość

Konin

4.3.5.)Kod pocztowy

62-506

4.3.6.)Województwo

wielkopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

6150,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00254134/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-07-22

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

6150,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 000 zł
Próbka: 1599 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 063 zł1 803 654 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 570 591 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 063 zł
Mediana
550 000 zł
Górny kwartyl
1 803 654 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Stare Miasto prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Stare Miasto.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.