Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
330 023 zł
Umowa zawarta
22 lipca 2025
Okres realizacji
do 4 listopada 2025
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Okres rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

ROZBUDOWA LEŚNICZÓWKI ZIELONA O POMIESZCZENIE KANCELARII ORAZ WYMIANA KOTŁA C.O. W CZĘŚCI MIESZKALNEJ

Zamawiający Nadleśnictwo Cierpiszewo (Cierpice, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „ROZBUDOWA LEŚNICZÓWKI ZIELONA O POMIESZCZENIE KANCELARII ORAZ WYMIANA KOTŁA C.O. W CZĘŚCI…”, wybierając ofertę wykonawcy MISTER-BUD Sp. z o.o. Cena wybranej oferty: 330 023 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Nadleśnictwo CierpiszewoCierpice, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 22 lipca 2025
Cena wybranej oferty
330 023 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy MISTER-BUD Sp. z o.o. (Inowrocław), mała firma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 330 022,89 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 4 listopada 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Nadleśnictwo Cierpiszewo

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 870218805

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Sosnowa 42

1.5.2.)Miejscowość

Cierpice

1.5.3.)Kod pocztowy

87-165

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi.cierpiszewo@torun.lasy.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://cierpiszewo.torun.lasy.gov.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://josephine.proebiz.com/pl/tender/68109/summary

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


gospodarka leśna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

ROZBUDOWA LEŚNICZÓWKI ZIELONA O POMIESZCZENIE KANCELARII ORAZ WYMIANA KOTŁA C.O. W CZĘŚCI MIESZKALNEJ

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-77f6c0d7-9b9c-4cc3-a86d-fb95e15914f0

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00339409

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-07-22

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00091939/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.4 Budowa kancelarii Leśnictwa Zielona

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SA.270.4.2.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

330022,89 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest:
1) Rozbudowa budynku Leśniczówki o pomieszczenie kancelarii.
Zakres prac obejmuje między innymi:
• Rozbudowę budynku o dodatkową powierzchnię przeznaczoną na kancelarię, poczekalnię i pomieszczenie WC,
• Wybudowanie wejścia dla niepełnosprawnych,
• Zasilenie części dobudowanej w wodę, energię elektryczną i c.o. z istniejących instalacji.
2) Wymiana kotła c.o. wraz z modernizacją instalacji i dostosowaniem pomieszczenia kotłowni do nowych potrzeb.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

330022,89 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

330022,89 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

330022,89 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MISTER-BUD Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5562711571

7.3.3)Ulica

Andrzeja 7/3

7.3.4)Miejscowość

Inowrocław

7.3.5)Kod pocztowy

88-100

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

405928,15 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-11-04

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 250 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 813 668 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 580 412 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 250 zł
Górny kwartyl
1 813 668 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Nadleśnictwo Cierpiszewo prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Cierpice.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 330 023 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: MISTER-BUD Sp. z o.o. (Inowrocław). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.