Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
28 310 zł
Umowa zawarta
21 lipca 2025
Okres realizacji
14 dni
Oferty w postępowaniu
13 ofertceny: 28 310 zł – 41 070 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Skrócenie terminu dostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa monitorów komputerowych

Zamawiający Powiat Przeworski (Przeworsk, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa monitorów komputerowych”, wybierając ofertę wykonawcy Itco S.J. Rabajczyk i wspólnicy. Wartość umowy: 28 310 zł. Złożono 13 ofert.

Zamawiający: Powiat PrzeworskiPrzeworsk, Podkarpackie (powiat Przeworski →)opublikowano 22 lipca 2025
Wartość umowy
28 310 zł
Liczba ofert
13 ofert
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Itco S.J. Rabajczyk i wspólnicy (Kielce), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 28 309,68 zł (umowę zawarto 21 lipca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 13 ofert; ceny wahały się od 28 309,68 zł do 41 069,70 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 14 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Powiat Przeworski

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 650900252

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Jagiellońska 10

1.5.2.)Miejscowość

Przeworsk

1.5.3.)Kod pocztowy

37-200

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL822 - Przemyski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

starosta@powiatprzeworsk.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.powiatprzeworsk.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://powiatprzeworsk.logintrade.net/zapytania_email,201480,28654abd345d956572c85f8d87f1f659.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa monitorów komputerowych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-174a7573-5939-4f0c-96c1-99c79b3c990d

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00337760

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-07-22

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00042040/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Dostawa sprzętu komputerowego

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00285731

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BZ.272.8.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa monitorów komputerowych, na który składa się zakup monitorów w ilości 21 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawierający minimalne parametry techniczne monitora oraz pozostałe wymagania Zamawiającego, został opisany w załączniku nr 1 do SWZ.

2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ), został określony w załączniku nr 1 do SWZ.

3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na warunkach opisanych
w projektowanych postanowieniach umowy (PPU), stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

30231300-0 - Monitory ekranowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

13

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

13

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

28309,68 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

41069,70 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

28309,68 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Itco S.J. Rabajczyk i wspólnicy

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9591280561

7.3.3)Ulica

ul. Zagnańska 27

7.3.4)Miejscowość

Kielce

7.3.5)Kod pocztowy

25-528

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

28309,68 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

14 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30231300-0Monitory ekranowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Przeworski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Przeworsk.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 28 310 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30231300-0 (Monitory ekranowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Itco S.J. Rabajczyk i wspólnicy (Kielce). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 13 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.