Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
74 558 zł
Umowa zawarta
21 lipca 2025
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 74 558 zł – 81 165 złodrzucone: 3wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena80%Aspekty społeczne10%Aspekty społeczne (AS10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług kompleksowej organizacji spotkań i grup roboczych na potrzeby wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego i Europejskiego Funduszu Społecznego Plus na terytorium Polski.

Zamawiający Centrum Projektów Europejskich (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług kompleksowej organizacji spotkań i grup roboczych na potrzeby wdrażania…”, wybierając ofertę wykonawcy TARRAYA S.A. Cena wybranej oferty: 74 558 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Centrum Projektów EuropejskichWarszawa, Mazowieckieopublikowano 21 lipca 2025
Cena wybranej oferty
74 558 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    17 marca 2025

    Termin ofert: 26 marca 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    21 lipca 2025

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy TARRAYA S.A. (Poznań), mikrofirma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 74 558,04 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 74 558,04 zł do 81 165,00 zł. Odrzucono 3 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail