Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
922 854 zł
Umowa zawarta
16 lipca 2025
Okres realizacji
168 dni
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 922 854 zł – 1 238 422 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Długość okresu rękojmi20%Doświadczenie kierownika budowy/kierownika robót mostowych20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie bieżącej konserwacji obiektu mostowego.

Zamawiający Zarząd Dróg Wojewódzkich w Łodzi (Łódź, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie bieżącej konserwacji obiektu mostowego”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „A-Z BUD” Zbigniew Frąk w spadku. Wartość umowy: 922 854 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Zarząd Dróg Wojewódzkich w ŁodziŁódź, Łódzkieopublikowano 21 lipca 2025
Wartość umowy
922 854 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „A-Z BUD” Zbigniew Frąk w spadku (Radom), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 922 854,24 zł (umowę zawarto 16 lipca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 922 854,24 zł do 1 238 422,30 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 168 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail