Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

do niniejszego postępowania nie wpłynęła żadna oferta

Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy

ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego budowy ścieżki rowerowej na trasie Prałkowce-Dybawka

Zamawiający Gmina Krasiczyn (Krasiczyn, Podkarpackie) opublikował wynik postępowania „Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego budowy ścieżki…”.

Zamawiający: Gmina KrasiczynKrasiczyn, Podkarpackie (powiat Przemyski →)opublikowano 17 lipca 2025
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 226 571 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~3,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: do niniejszego postępowania nie wpłynęła żadna oferta. Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Krasiczyn

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 650900418

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Krasiczyn 177

1.5.2.)Miejscowość

Krasiczyn

1.5.3.)Kod pocztowy

37-741

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL822 - Przemyski

1.5.7.)Numer telefonu

166718370

1.5.8.)Numer faksu

166718370

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@krasiczyn.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.krasiczyn.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5e682654-ad73-48f4-88f2-b1a60dc92b8d

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego budowy ścieżki rowerowej na trasie Prałkowce-Dybawka

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5e682654-ad73-48f4-88f2-b1a60dc92b8d

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00331068

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-07-17

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00066738/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego budowy ścieżki rowerowej na trasie Prałkowce-Dybawka

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00299987

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.4.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

160000,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowego opracowania dokumentacji projektowej, obejmującej projekt budowlany, wykonawczy oraz niezbędne uzgodnienia i decyzje, na realizację dwukierunkowej ścieżki/trasy rowerowej wzdłuż drogi krajowej nr 28 na odcinku od km 339+260 do km 341+340 w miejscowościach Prałkowce i Dybawka po lewej stronie o szerokości 2 m (zalecana 2,5 m). Nawierzchnia z masy bitumicznej.

4.5.3.)Główny kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

do niniejszego postępowania nie wpłynęła żadna oferta

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71320000-7Usługi inżynieryjne w zakresie proj…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
226 571 zł
Próbka: 246 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
140 077 zł388 862 zł
Rozstęp międzykwartylowy
248 785 zł
Źródło próbki
CPV 71320000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
140 077 zł
Mediana
226 571 zł
Górny kwartyl
388 862 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Krasiczyn prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Krasiczyn.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71320000-7 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.