Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
640 000 zł
Umowa zawarta
4 lipca 2025
Okres realizacji
do 1 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 640 000 zł – 1 560 000 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja sieci wodno-kanalizacyjnej na terenie Gminy Milejewo - budowa wodociągu do msc. Zalesie

Zamawiający Gmina Milejewo (Milejewo, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja sieci wodno-kanalizacyjnej na terenie Gminy Milejewo - budowa wodociągu do…”, wybierając ofertę wykonawcy Żuławska Grupa Handlowo Usługowa SC. Cena wybranej oferty: 640 000 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina MilejewoMilejewo, Warmińsko-Mazurskie (powiat Elbląski →)opublikowano 17 lipca 2025
Cena wybranej oferty
640 000 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    22 maja 2025

    Termin ofert: 5 czerwca 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    17 lipca 2025

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Żuławska Grupa Handlowo Usługowa SC (Nowy Dwór Gdański), mikrofirma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 640 000,00 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 640 000,00 zł do 1 560 000,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 1 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Milejewo

1.3.)Oddział zamawiającego

Gmina Milejewo

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 170747684

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Elbląska 47

1.5.2.)Miejscowość

Milejewo

1.5.3.)Kod pocztowy

82-316

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL621 - Elbląski

1.5.7.)Numer telefonu

552312284

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ugmilejewo@elblag.com.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.milejewo.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

www.bip.milejewo.pl www.milejewo.pl www.ugmilejewo.ezamowienia.com

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Modernizacja sieci wodno-kanalizacyjnej na terenie Gminy Milejewo - budowa wodociągu do msc. Zalesie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-51895fb9-e807-455e-94a3-9ccc714a71bc

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00330246

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-07-17

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00022483/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.6 Modernizacja sieci wodno-kanalizacyjnej na terenie Gminy Milejewo - budowa wodociągu do msc. Zalesie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00242400

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RO.271.22.2025.KG

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

640000,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa sieci wodociągowej z miejscowości Pomorska Wieś do miejscowości Zalesie w Gminie Milejewo oraz opracowanie dokumentacji projektowej, uzyskanie stosownych decyzji (w tym decyzji o pozwoleniu na budowę/zgłoszenie dotyczące robót budowlanych), budowa wraz ze złożeniem zawiadomienia o ukończeniu robót budowlanych lub wniosku o wydanie decyzji na użytkowanie do właściwego organu nadzoru budowlanego i uzyskanie braku sprzeciwu do użytkowania lub prawomocnej decyzji o użytkowaniu wybudowanej infrastruktury sanitarnej w miejscowości Pomorska Wieś do miejscowości Zalesie.

4.5.3.)Główny kod CPV

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

640000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1560000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

640000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Żuławska Grupa Handlowo Usługowa SC

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5792285646

7.3.3)Ulica

Zagonowa 25

7.3.4)Miejscowość

Nowy Dwór Gdański

7.3.5)Kod pocztowy

82-100

7.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

787200,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-01

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Milejewo prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Milejewo.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 640 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45230000-8 (Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Żuławska Grupa Handlowo Usługowa SC (Nowy Dwór Gdański). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.