Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
14 880 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    6440 zł
    5 ofert
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    8440 zł
    5 ofert
Oferty w postępowaniu
10 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena80%Doświadczenie/ staż wykładowcy/trenera w realizacji szkoleń dla społeczności akademickiej20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Organizacja szkolenia dla kadry dydaktycznej z zakresu zielonej transformacji numer postępowania ADP.2301.75.2025

Zamawiający Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach (Kielce, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „Organizacja szkolenia dla kadry dydaktycznej z zakresu zielonej transformacji numer…”, wybierając ofertę wykonawcy Zespół Ekspertów Manager Pelczar sp.j. Łączna wartość umów: 14 880 zł. Złożono 10 ofert.

Zamawiający: Uniwersytet Jana Kochanowskiego w KielcachKielce, Świętokrzyskieopublikowano 16 lipca 2025
Łączna wartość umów
14 880 zł
Liczba ofert
10 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Zespół Ekspertów Manager Pelczar sp.j (część 1); Zespół Ekspertów Manager Pelczar sp .j. (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 14 880,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 10 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

UNIWERSYTET JANA KOCHANOWSKIEGO W KIELCACH

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000001407

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Stefana Żeromskiego 5

1.5.2.)Miejscowość

Kielce

1.5.3.)Kod pocztowy

25-369

1.5.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL721 - Kielecki

1.5.7.)Numer telefonu

413497365

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

marcin.kmieciak@ujk.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.ujk.edu.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-783c6115-5ec4-4d89-b3d8-09087e7746d6

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Organizacja szkolenia dla kadry dydaktycznej z zakresu zielonej transformacji numer postępowania ADP.2301.75.2025

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-783c6115-5ec4-4d89-b3d8-09087e7746d6

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00328814

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-07-16

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00045518/08/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.21 Organizacja szkolenia dla kadry dydaktycznej z zakresu zielonej transformacji

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Branżowo Przyszłościowo - zbuduj swoją przyszłość zawodową z UJK w Kielcach” nr FERS.01.05-IP.08-0052/23 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+) na podstawie umowy nr FERS.01.05-IP.08-0052/23-00 zawartej z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00273639

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ADP.2301.75.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

49200 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

14880 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie na rzecz Zamawiającego usług edukacyjnych polegających na przeprowadzeniu szkoleń dla kadry dydaktycznej UJK, kierunek Logistyka w związku z realizacją projektu „Branżowo Przyszłościowo - zbuduj swoją przyszłość zawodową z UJK w Kielcach” nr FERS.01.05-IP.08-0052/23 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+) na podstawie umowy nr FERS.01.05-IP.08-0052/23-00 zawartej z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju w zakresie rozwoju świadomości i umiejętności na rzecz zielonej transformacji.

W części 1 Szkolenie: Fundamenty CSR. Dyrektywa CSRD. Wdrożenie. Forma szkolenia z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość – w cyklu zdalnym np. Microsoft Teams lub Zoom. Szkolenie w wymiarze 10 godzin dydaktycznych (2 dni po 5 godzin) dla grupy maksymalnie 13 osobowej Grupa docelowa to kadra dydaktyczna Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunku Logistyka.

4.5.3.)Główny kod CPV

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

79632000-3 - Szkolenie pracowników

4.5.5.)Wartość części

24600 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie na rzecz Zamawiającego usług edukacyjnych polegających na przeprowadzeniu szkoleń dla kadry dydaktycznej UJK, kierunek Logistyka w związku z realizacją projektu „Branżowo Przyszłościowo - zbuduj swoją przyszłość zawodową z UJK w Kielcach” nr FERS.01.05-IP.08-0052/23 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+) na podstawie umowy nr FERS.01.05-IP.08-0052/23-00 zawartej z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju w zakresie rozwoju świadomości i umiejętności na rzecz zielonej transformacji W części 2 Szkolenie z zakresu ESG (Environmental, Social and Corporate Governance)/Zrównoważony RozwójForma szkolenia z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość – w cyklu zdalnym np. Microsoft Teams lub Zoom. Szkolenie w wymiarze 16 godzin dydaktycznych (2 dni po 8 godzin).Grupa docelowa to kadra dydaktyczna Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunku Logistyka.

4.5.3.)Główny kod CPV

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

79632000-3 - Szkolenie pracowników

4.5.5.)Wartość części

24600 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

6440 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

35880 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

6440 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zespół Ekspertów Manager Pelczar sp.j

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6790145692

7.3.3)Ulica

Czyżówka 14

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

30-526

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

6440 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-09-30

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

8440 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

48880 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

8440 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zespół Ekspertów Manager Pelczar sp .j.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6790145692

7.3.3)Ulica

Czyżówka 14 lok 9

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

30-526

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

8440 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-09-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80500000-9Usługi szkoleniowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
87 474 zł
Próbka: 131 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
39 734 zł288 514 zł
Rozstęp międzykwartylowy
248 781 zł
Źródło próbki
CPV 80500000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
39 734 zł
Mediana
87 474 zł
Górny kwartyl
288 514 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kielce.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 14 880 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 80500000-9 (Usługi szkoleniowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Zespół Ekspertów Manager Pelczar sp.j (Kraków). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.