Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
255 011 zł
Umowa zawarta
10 lipca 2025
Okres realizacji
od 1 stycznia 2026 do 31 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 255 011 zł – 344 481 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

KPN/9/2025 Dostawa energii elektrycznej do obiektów Karkonoskiego Parku Narodowego oraz odkup energii elektrycznej wytworzonej w instalacji OZE wraz z usługą bilansowania handlowego w 2026r.

Zamawiający Karkonoski Park Narodowy z siedzibą w Jeleniej Górze (Jelenia Góra, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „KPN/9/2025 Dostawa energii elektrycznej do obiektów Karkonoskiego Parku Narodowego oraz…”, wybierając ofertę wykonawcy RENPRO sp. zo.o. Wartość umowy: 255 011 zł. Złożono 6 ofert.

Wartość umowy
255 011 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~3,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    06 czerwca 2025

    Termin ofert: 17 czerwca 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    15 lipca 2025

    6 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy RENPRO sp. zo.o. (Szczecin), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 255 011,40 zł (umowę zawarto 10 lipca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 255 011,40 zł do 344 480,69 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail