Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: COMP S.A

Wartość umowy
833 694 zł
Umowa zawarta
10 lipca 2025
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena95%Czas uruchomienia usług5%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Konserwacja i naprawa sieciowego sprzętu do przetwarzania danych wraz z usługami w zakresie wsparcia teleinformatycznego

Zamawiający Centralny Instytut Ochrony Pracy - Państwowy Instytut Badawczy (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Konserwacja i naprawa sieciowego sprzętu do przetwarzania danych wraz z usługami w…”, wybierając ofertę wykonawcy ENIGMA Systemy Ochrony Informacji Sp. z o. o. Wartość umowy: 833 694 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
833 694 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    17 czerwca 2025

    Termin ofert: 27 czerwca 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    11 lipca 2025

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: ENIGMA Systemy Ochrony Informacji Sp. z o. o. (Warszawa), wspólnie z: COMP S.A.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 833 694,00 zł (umowę zawarto 10 lipca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail