Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: R.Błaszak, Paweł Pacholec, Agencja Wydawnicza "ARGI" Jacek Prorok

Wartość umowy
4200 zł
Umowa zawarta
18 czerwca 2025
Okres realizacji
3 dni
Oferty w postępowaniu
13 ofertceny: 4200 zł – 14 280 złodrzucone: 1
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin realizacji zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Skład, korekta tekstu, projekt graficzny okładki, druk oraz dostawa broszury i e-broszury na potrzeby realizacji operacji: „Gospodarstwa edukacyjne województwa opolskiego” w ramach KSOW+

Zamawiający Opolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego (Łosiów, Opolskie) rozstrzygnął postępowanie „Skład, korekta tekstu, projekt graficzny okładki, druk oraz dostawa broszury i e-broszury…”, wybierając ofertę wykonawcy Agencja Wydawnicza "Argi" s.c. R. Błaszak, P. Pacholec, J.Prorok. Wartość umowy: 4200 zł. Złożono 13 ofert.

Wartość umowy
4200 zł
Liczba ofert
13 ofert
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: Agencja Wydawnicza "Argi" s.c. R. Błaszak, P. Pacholec, J.Prorok (Wrocław), wspólnie z: R.Błaszak, Paweł Pacholec, Agencja Wydawnicza "ARGI" Jacek Prorok.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 4 200,00 zł (umowę zawarto 18 czerwca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 13 ofert; ceny wahały się od 4 200,00 zł do 14 280,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 3 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

OPOLSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 004515965

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Główna 1

1.5.2.)Miejscowość

Łosiów

1.5.3.)Kod pocztowy

49-330

1.5.4.)Województwo

opolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL523 - Nyski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@oodr.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://oodr.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-05502817-d5c5-41e2-8ff0-b3e41b26cd75

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Doradztwo Rolnicze

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Skład, korekta tekstu, projekt graficzny okładki, druk oraz dostawa broszury i e-broszury na potrzeby realizacji operacji: „Gospodarstwa edukacyjne województwa opolskiego” w ramach KSOW+

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-05502817-d5c5-41e2-8ff0-b3e41b26cd75

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00321196

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-07-11

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00051822/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Druk publikacji, oprawa graficzna, skład korekta, tworzenie materiałów merytorycznych promocyjnych opracowania logotypów i wzorów w tym certyfikaty, materiałów edukacyjnych/szkoleniowych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Przedmiot zamówienia dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki rolnej na lata 2023-2027 Instytucja Zarządzająca Planem Strategicznym dla Wspólnej Polityki rolnej na lata 2023-2027- Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00232281

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DG.261.34.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

4760,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest skład, korekta tekstu, projekt graficzny okładki, druk oraz dostawa broszury i e-broszury na potrzeby realizacji operacji pt. „Gospodarstwa edukacyjne województwa opolskiego” w ramach planu operacyjnego na rok 2025 w ramach Planu działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich KSOW+.
1) 500 sztuk egzemplarzy broszur.
2) Format A5 pionowy.
3) 1 sztuka e-broszury w formacie PDF,
4) Oprawa: grzbiet klejony,
5) Broszura zawierać będzie od 50 - 70 stron w tym:
• Okładka 4 strony.
• Strona redaktorska 2 strony.
• Wprowadzenie 2 strony.
• Treść merytoryczna wraz ze zdjęciami 50 - 60 stron.
• Spis treści 1 - 2 strony.
• Nr ISBN 978-83-66818-29-3
Parametry techniczne druku:
a) Okładka:
• Gramatura okładki: kreda błysk 350 g/m2 (foliowana z zewnątrz).
• Design okładki: estetyczny, pasujący do stylu broszury.
• Projekt graficzny okładki:
- druk w pełnym kolorze (CMYK 4+4),
- grafikę zgodną z tematyką broszury – na pierwszej stronie okładki,
- autora broszury: Elżbieta Bober
- tytuł broszury tj.: ,,Gospodarstwa edukacyjne województwa opolskiego’’
- logotypy oraz slogany zgodne z księgą wizualizacji znaku PS WPR 2023-2027 – na pierwszej stronie okładki,
- miejscowość i rok: Łosiów 2025,
- logo, dane Zamawiającego i nr ISBN – na ostatniej stronie okładki.
b) Strona redakcyjna:
• 1 strona:
- autor broszury: Elżbieta Bober
- tytuł broszury: „Gospodarstwa edukacyjne województwa opolskiego”
- miejscowość i rok: Łosiów 2025
• 2 strona:
- logo oraz dane Zamawiającego,
- skład: dane wykonawcy,
- Nr ISBN 978-83-66818-29-3
c) Wprowadzenie, treść merytoryczna wraz ze zdjęciami i spis treści:
• Papier kredowy,
• Gramatura papieru: 150 g/m2,
• Druk w pełnym kolorze (CMYK 4+4),
• Liczba stron z zawartości: 50-70 stron.

4.5.3.)Główny kod CPV

79823000-9 - Usługi drukowania i dostawy

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39294100-0 - Artykuły informacyjne i promocyjne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

13

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

11

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

4200,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

14280,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

4200,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
Agencja Wydawnicza "Argi" s.c. R. Błaszak, P. Pacholec, J.Prorok

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: R.Błaszak, Paweł Pacholec, Agencja Wydawnicza "ARGI" Jacek Prorok

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8990200190

7.3.3)Ulica

Żegiestowska 11

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.5)Kod pocztowy

50-542

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-06-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

4200 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79823000-9Usługi drukowania i dostawy
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
183 750 zł
Próbka: 19 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
60 125 zł422 500 zł
Rozstęp międzykwartylowy
362 375 zł
Źródło próbki
CPV 79823000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
60 125 zł
Mediana
183 750 zł
Górny kwartyl
422 500 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Opolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łosiów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 4200 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79823000-9 (Usługi drukowania i dostawy). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Agencja Wydawnicza "Argi" s.c. R. Błaszak, P. Pacholec, J.Prorok (Wrocław). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 13 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.