Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 4 częściach4 części
Łączna wartość umów
367 264 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    88 136 zł
    5 ofert
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    71 760 zł
    5 ofert
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    88 136 zł
    5 ofert
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    119 232 zł
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
19 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Postępowanie w sytuacjach awaryjnych (czas podstawienia taboru zastępczego)40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dowóz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Niemodlin do szkół w Kup. Grodkowie, Opolu i Nysie wraz z zapewnieniem opieki w okresie od dnia 2 września 2024 r. do dnia 27 czerwca 2025 r.

Zamawiający Centrum Usług Wspólnych w Niemodlinie (Niemodlin, Opolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dowóz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Niemodlin do szkół w Kup. Grodkowie, Opolu…”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość umów: 367 264 zł. Złożono 19 ofert.

Łączna wartość umów
367 264 zł
Liczba ofert
19 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~2,3 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

8 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: JAMBOR-Jerzy Jambor (części 1, 3); TRANSPORT OSOBOWY Ewa Maciejczyk (część 2); Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe „EUROTAM” Zbigniew Paradowski (część 4).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 367 264,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 19 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail