Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
213 860 zł
Umowa zawarta
8 lipca 2025
Okres realizacji
3 miesiące
Oferty w postępowaniu
8 ofertceny: 213 860 zł – 559 060 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji jakości i rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa dróg gminnych na terenie gminy Ciepielów

Zamawiający Gmina Ciepielów (Ciepielów, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa dróg gminnych na terenie gminy Ciepielów”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. Wartość umowy: 213 860 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Gmina CiepielówCiepielów, Mazowieckie (powiat Lipski →)opublikowano 11 lipca 2025
Wartość umowy
213 860 zł
Liczba ofert
8 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. (Zwoleń), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 213 860,10 zł (umowę zawarto 8 lipca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 8 ofert; ceny wahały się od 213 860,10 zł do 559 059,60 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 3 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail