Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
600 138 zł
Umowa zawarta
7 lipca 2025
Okres realizacji
od 1 września 2025 do 31 lipca 2026
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 600 138 zł – 713 790 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług cateringowych na potrzeby Przedszkola Publicznego w Michałowicach w okresie od dnia 01.09.2025 r. do dnia 31.07.2026 r.

Zamawiający Przedszkole Publiczne w Michałowicach (Michałowice, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług cateringowych na potrzeby Przedszkola Publicznego w Michałowicach w…”, wybierając ofertę wykonawcy Arkadiusz Muszyński Restauracja Extrimm. Wartość umowy: 600 138 zł. Złożono 5 ofert.

Wartość umowy
600 138 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Arkadiusz Muszyński Restauracja Extrimm (Ksawerów), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 600 138,00 zł (umowę zawarto 7 lipca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 600 138,00 zł do 713 790,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 września 2025 r. do 31 lipca 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W MICHAŁOWICACH

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 522590598

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Jana Pawła II 119

1.5.2.)Miejscowość

Michałowice

1.5.3.)Kod pocztowy

32-091

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL214 - Krakowski

1.5.7.)Numer telefonu

+48 12 395 73 18

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@przedszkolewmichalowicach.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.przedszkolewmichalowicach.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b284b7f2-0060-4ea7-964a-ce301ad09489

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usług cateringowych na potrzeby Przedszkola Publicznego w Michałowicach w okresie od dnia 01.09.2025 r. do dnia 31.07.2026 r.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b284b7f2-0060-4ea7-964a-ce301ad09489

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00312801

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-07-07

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00074956/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Świadczenie usług cateringowych na potrzeby Przedszkola Publicznego w Michałowicach w okresie od 01.09.2025 r. do 31.07.2026 r.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00262545

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

PP.26.2.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi pn. „Świadczenie usług cateringowych na potrzeby Przedszkola Publicznego w Michałowicach w okresie od dnia 01.09.2025 r. do dnia 31.07.2026 r.”.
2. Usługa cateringu - przygotowanie i dostawa wyżywienia będzie realizowana dla maksymalnie 200 dzieci w wieku przedszkolnym, które będą uczęszczać do: 8 oddziałów przedszkolnych (3-6 lat) – maksymalnie 200 dzieci: w okresie od dnia 01.09.2025 r. do dnia 31.07.2026 r.”
3. Liczba dzieci korzystających z posiłków wskazana w ust. 2 może ulec zmianie.
4. Przedmiot zamówienia obejmuje przygotowanie czterech posiłków dziennie, tj.:
1) śniadanie,
2) drugie śniadanie,
3) obiad dwudaniowy (zupa + drugie danie)
4) podwieczorek,
dla grupy maksymalnie 200 dzieci (ilość dzieci może ulec zmianie ) w okresie od dnia 01.09.2025 r. do dnia 31.07.2026 r., dla dzieci uczęszczających do Przedszkola Publicznego w Michałowicach. Zamawiający zastrzega prawo wyboru posiłku, z którego skorzysta dziecko danego dnia, za które będzie ponoszona opłata.
5. Wartość kaloryczna posiłków:
1000 - 1400 kcal dla dzieci z Przedszkola Publicznego w Michałowicach.
6. Wykonawca będzie dostarczał posiłki od poniedziałku do piątku w godzinach:
1) Śniadania i II śniadania – do godz. 7:30;
2) Obiad i podwieczorek – do godz. 11:30.
7. Zamawiający określa maksymalne wielkości przedmiotu zamówienia w okresie trwania umowy:
Dla dzieci z Przedszkola Publicznego w Michałowicach: 231 dni, tj. 46 200 śniadań, 46 200 II śniadań, 46 200 obiadów dwudaniowych (zupa + drugie danie) oraz 46 200 podwieczorków.

4.5.3.)Główny kod CPV

55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55524000-9 - Usługi dostarczania posiłków do szkół

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

600138,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

713790,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

600138,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Arkadiusz Muszyński Restauracja Extrimm

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

472954580

7.3.3)Ulica

Targowa 16

7.3.4)Miejscowość

Ksawerów

7.3.5)Kod pocztowy

95-054

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

600138,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-09-01 do 2026-07-31

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55321000-6Usługi przygotowywania posiłków
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
359 197 zł
Próbka: 92 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
195 232 zł687 957 zł
Rozstęp międzykwartylowy
492 725 zł
Źródło próbki
CPV 55321000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
195 232 zł
Mediana
359 197 zł
Górny kwartyl
687 957 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Przedszkole Publiczne w Michałowicach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Michałowice.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 600 138 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55321000-6 (Usługi przygotowywania posiłków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Arkadiusz Muszyński Restauracja Extrimm (Ksawerów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.