Wynik częściowy: umowy w 5 z 9 części, 4 unieważniono9 części
Łączna wartość umów
218 808 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Przedmiotem zamówienia (Części 1) jest dostawa materiałów budowlanych (Pozostałe wyposażenie budynku) dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w C
    Hurtownia Materiałów Budowlanych Magbud Łukasz Kapera· Kamienna Góra
    Wartość umowy
    16 204 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2Przedmiotem zamówienia (Części 2) jest dostawa materiałów budowlanych (Farby) dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Części II SWZ i w Formula
    Hurtownia Materiałów Budowlanych Magbud Łukasz Kapera· Kamienna Góra
    Wartość umowy
    6940 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 3Przedmiotem zamówienia (Części 3) jest dostawa materiałów budowlanych dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Części II SWZ i w Formularzu asor
    Hurtownia Materiałów Budowlanych Magbud Łukasz Kapera· Kamienna Góra
    Wartość umowy
    49 942 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Część 4Przedmiotem zamówienia (Części 4) jest dostawa materiałów budowlanych (Płyty z wyposażeniem) dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Części II
    Hurtownia Materiałów Budowlanych Magbud Łukasz Kapera· Kamienna Góra
    Wartość umowy
    86 239 zł
    1 oferta
  5. Unieważniona
    Część 5Przedmiotem zamówienia (Części 5) jest dostawa materiałów budowlanych (Wyposażenie hydrauliczne)) dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Częśc
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
  6. Unieważniona
    Część 6Przedmiotem zamówienia (Części 6) jest dostawa materiałów budowlanych (Wyposażenie sanitarne) dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Części II
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
  7. Unieważniona
    Część 7Przedmiotem zamówienia (Części 7) jest dostawa materiałów budowlanych (Stolarka drzwiowa ) dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Części II SW
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
  8. Unieważniona
    Część 8Przedmiotem zamówienia (Części 8) jest dostawa materiałów budowlanych (Stolarka okienna) dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Części II SWZ
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
  9. Umowa zawarta
    Część 9Przedmiotem zamówienia (Części 9) jest dostawa materiałów budowlanych (Wykładziny) dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Części II SWZ i w Fo
    First Floor Piotr Tokarz· Pysznica
    Wartość umowy
    59 483 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
5 ofert(łącznie na 9 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa materiałów budowlanych dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze

Zamawiający Dolnośląskie Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Kamienna Góra, Dolnośląskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa materiałów budowlanych dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 218 808 zł. Złożono 5 ofert.

Łączna wartość umów
218 808 zł
Liczba ofert
5 ofertłącznie, 9 części
Konkurencyjność
~2,6 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

7 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 9 części: w 5 wybrano wykonawcę, 4 unieważniono.

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Hurtownia Materiałów Budowlanych Magbud Łukasz Kapera (części 1, 2, 3, 4); First Floor Piotr Tokarz (część 9).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 218 808,01 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 5 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Dolnośląskie Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 231139207

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Janusza Korczaka 1

1.5.2.)Miejscowość

Kamienna Góra

1.5.3.)Kod pocztowy

58-400

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL515 - Jeleniogórski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@dcro.org.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.dcro.org.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://www.platformazakupowa.pl/transakcja/1103385

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa materiałów budowlanych dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6aff84d0-5f9a-4dd0-b3c4-66307a145bf9

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00312396

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-07-07

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00213443

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DI-Z.26.14.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

443881,98 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia (Części 1) jest dostawa materiałów budowlanych (Pozostałe wyposażenie budynku) dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Części II SWZ i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.1 do Formularza oferty).

4.5.3.)Główny kod CPV

44111000-1 - Materiały budowlane

4.5.5.)Wartość części

48480,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia (Części 2) jest dostawa materiałów budowlanych (Farby) dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Części II SWZ i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.2 do Formularza oferty).

4.5.3.)Główny kod CPV

44111000-1 - Materiały budowlane

4.5.5.)Wartość części

7934,20 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia (Części 3) jest dostawa materiałów budowlanych dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Części II SWZ i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.1 do Formularza oferty).

4.5.3.)Główny kod CPV

44111000-1 - Materiały budowlane

4.5.5.)Wartość części

66876,55 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia (Części 4) jest dostawa materiałów budowlanych (Płyty z wyposażeniem) dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Części II SWZ i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.4 do Formularza oferty).

4.5.3.)Główny kod CPV

44111000-1 - Materiały budowlane

4.5.5.)Wartość części

125840,63 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia (Części 5) jest dostawa materiałów budowlanych (Wyposażenie hydrauliczne)) dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Części II SWZ i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.5 do Formularza oferty).

4.5.3.)Główny kod CPV

44111000-1 - Materiały budowlane

4.5.5.)Wartość części

24719,22 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia (Części 6) jest dostawa materiałów budowlanych (Wyposażenie sanitarne) dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Części II SWZ i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.6 do Formularza oferty).

4.5.3.)Główny kod CPV

44111000-1 - Materiały budowlane

4.5.5.)Wartość części

70981,38 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia (Części 7) jest dostawa materiałów budowlanych (Stolarka drzwiowa ) dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Części II SWZ i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.7 do Formularza oferty).

4.5.3.)Główny kod CPV

44111000-1 - Materiały budowlane

4.5.5.)Wartość części

23969 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia (Części 8) jest dostawa materiałów budowlanych (Stolarka okienna) dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Części II SWZ i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.8 do Formularza oferty).

4.5.3.)Główny kod CPV

44111000-1 - Materiały budowlane

4.5.5.)Wartość części

26331,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia (Części 9) jest dostawa materiałów budowlanych (Wykładziny) dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Części II SWZ i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.9 do Formularza oferty).

4.5.3.)Główny kod CPV

44111000-1 - Materiały budowlane

4.5.5.)Wartość części

48750,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

16204,02 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

16204,02 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

16204,02 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Hurtownia Materiałów Budowlanych Magbud Łukasz Kapera

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 364415160

7.3.4)Miejscowość

Kamienna Góra

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-05-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

16204,02 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-31

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

6940,28 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

6940,28 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

6940,28 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Hurtownia Materiałów Budowlanych Magbud Łukasz Kapera

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 364415160

7.3.4)Miejscowość

Kamienna Góra

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-05-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

6940,28 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-31

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

49941,57 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

49941,57 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

49941,57 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Hurtownia Materiałów Budowlanych Magbud Łukasz Kapera

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 364415160

7.3.4)Miejscowość

Kamienna Góra

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-05-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

49941,57 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-31

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

86239,34 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

86239,34 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

86239,34 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Hurtownia Materiałów Budowlanych Magbud Łukasz Kapera

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 364415160

7.3.4)Miejscowość

Kamienna Góra

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-05-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

86239,34 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-31

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Jedyna oferta złożona w postępowaniu na tę część zamówienia podlega odrzuceniu

Sekcja 23

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Jedyna oferta złożona w postępowaniu na tę część zamówienia podlega odrzuceniu

Sekcja 24

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Cena oferty z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia

Sekcja 25

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Jedyna oferta złożona w postępowaniu na tę część zamówienia podlega odrzuceniu

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 27

OFERTY (dla części 9)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

59482,80 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

59482,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

59482,80 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 28

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 9)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

First Floor Piotr Tokarz

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 181050658

7.3.4)Miejscowość

Pysznica

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 29

UMOWA (dla części 9)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-05-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

59482,80 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Dolnośląskie Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kamienna Góra.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 218 808 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 44111000-1 (Materiały budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Hurtownia Materiałów Budowlanych Magbud Łukasz Kapera (Kamienna Góra). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.