Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
345 845 zł
Umowa zawarta
1 lipca 2025
Okres realizacji
do 31 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup i dostawa kruszywa na remonty dróg gminnych w 2025 roku

Zamawiający Gmina Biała Piska (Biała Piska, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup i dostawa kruszywa na remonty dróg gminnych w 2025 roku”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Daniel Dąbrowski. Wartość umowy: 345 845 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina Biała PiskaBiała Piska, Warmińsko-Mazurskie (powiat Piski →)opublikowano 3 lipca 2025
Wartość umowy
345 845 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,1 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Daniel Dąbrowski (Mikuty), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 345 845,00 zł (umowę zawarto 1 lipca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail