Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
4 885 000 zł
Umowa zawarta
27 czerwca 2025
Okres realizacji
do 31 maja 2026
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 4 885 000 zł – 5 772 526 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji na wykonany przedmiot zamówienia (dokumentację projektową, robociznę i mat40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

"Dobudowa budynku oddziału żłobka do budynku Miejskiego Przedszkola nr 3 im. J. Tuwima przy ul. Jana Kilińskiego 10 w Knurowie" - drugie postępowanie w formule zaprojektuj i wybuduj

Zamawiający Zespół Szkolno-przedszkolny nr 2 w Knurowie (Knurów, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „"Dobudowa budynku oddziału żłobka do budynku Miejskiego Przedszkola nr 3 im. J. Tuwima…”, wybierając ofertę wykonawcy BUDOLEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Wartość umowy: 4 885 000 zł. Złożono 3 oferty.

Wartość umowy
4 885 000 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy BUDOLEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Ujanowice), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 4 884 999,98 zł (umowę zawarto 27 czerwca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 4 884 999,98 zł do 5 772 525,79 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 maja 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail