Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
14 088 zł
Umowa zawarta
20 czerwca 2025
Okres realizacji
do 30 grudnia 2027
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 14 088 zł – 25 920 złodrzucone: 2
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena80%Ilość posiadanych gwiazdek przez Hotel20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zapewnienie sali szkoleniowej i wyżywienia podczas 5 spotkań Interesariuszy programu RENEWAT.

Zamawiający Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego Spółka Akcyjna (Rzeszów, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Zapewnienie sali szkoleniowej i wyżywienia podczas 5 spotkań Interesariuszy programu…”, wybierając ofertę wykonawcy TARRAYA S.A. Wartość umowy: 14 088 zł. Złożono 5 ofert.

Wartość umowy
14 088 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    20 maja 2025

    Termin ofert: 28 maja 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    01 lipca 2025

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy TARRAYA S.A. (Poznań), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 14 088,00 zł (umowę zawarto 20 czerwca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 14 088,00 zł do 25 920,00 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 grudnia 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego Spółka Akcyjna

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 690260330

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Szopena 51

1.5.2.)Miejscowość

Rzeszów

1.5.3.)Kod pocztowy

35-959

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL823 - Rzeszowski

1.5.7.)Numer telefonu

17 8676240, 17 8676260

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne@rarr.rzeszow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://rarr.rzeszow.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1111687

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Sprawy gospodarcze i finansowe

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zapewnienie sali szkoleniowej i wyżywienia podczas 5 spotkań Interesariuszy programu RENEWAT.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-de9eef49-edaf-4119-bf5c-1fed0dd5f47f

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00302854

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-07-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Projekt RENEWAT: „Renewable Energies in European Water Mills”, w ramach wniosku nr 02C0498, finansowanego w ramach Programu Interreg Europe. Okres realizacji projektu: 01.04.2024 do 30.06.2028

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00239872

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DA.2611.47.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

23107,20 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne świadczenie usługi wynajęcia sali szkoleniowej wraz z wyżywieniem na łącznie 5 warsztatów organizowanych średnio co 6 miesięcy. Podczas jednodniowych warsztatów sala szkoleniowa musi być dostępna dla min. 10 uczestników, max.16 uczestników przez łącznie 9 godzin, w godzinach od 7:30 DO 16:30.

4.5.3.)Główny kod CPV

55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

55510000-8 - Usługi bufetowe

55500000-5 - Usługi bufetowe oraz w zakresie podawania posiłków

55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

55521200-0 - Usługi dowożenia posiłków

79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

14088,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

25920,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

14088,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

TARRAYA S.A.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7792413660

7.3.3)Ulica

Głogowska 108/6

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.5)Kod pocztowy

60-263

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-06-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

14088,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-12-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55120000-7Usługi hotelarskie w zakresie spotk…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego Spółka Akcyjna prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Rzeszów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 14 088 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55120000-7 (Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: TARRAYA S.A. (Poznań). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.