Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
69 120 zł
Umowa zawarta
1 lipca 2025
Okres realizacji
7 dni
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 69 120 zł – 295 328 złodrzucone: 1
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Kara umowna20%Termin realizacji przedmiotu20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Odbiór, transport i utylizacja 16 sztuk pojemników typu mauzer wraz z zebraniem zanieczyszczonej gleby z działki nr 6/6 obr. Krępcewo, gmina Dolice

Zamawiający Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa (Szczecin, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Odbiór, transport i utylizacja 16 sztuk pojemników typu mauzer wraz z zebraniem…”, wybierając ofertę wykonawcy ESPADON Sp. z o.o. Wartość umowy: 69 120 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Krajowy Ośrodek Wsparcia RolnictwaSzczecin, Zachodniopomorskieopublikowano 1 lipca 2025
Wartość umowy
69 120 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ESPADON Sp. z o.o. (Katowice).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 69 120,00 zł (umowę zawarto 1 lipca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 69 120,00 zł do 295 328,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 7 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

1.3.)Oddział zamawiającego

Oddział Terenowy w Szczecinie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 367849538

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Bronowicka 41

1.5.2.)Miejscowość

Szczecin

1.5.3.)Kod pocztowy

71-012

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL424 - Miasto Szczecin

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne.szczecin@kowr.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.kowr.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://kowr.eb2b.com.pl/organizer-preview-auction.html/470368/slug/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


gospodarowanie nieruchomościami Skarbu Państwa, wsparcie rolnictwa, aktywna polityka rolna oraz rozwój obszarów wiejskich

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Odbiór, transport i utylizacja 16 sztuk pojemników typu mauzer wraz z zebraniem zanieczyszczonej gleby z działki nr 6/6 obr. Krępcewo, gmina Dolice

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-32f32289-9c6b-4949-bdb3-5d42779eb878

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00301787

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-07-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00075878/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.3 Usuwanie dzikich wysypisk, wywóz odpadów, porządkowanie gruntów z nieruchomości znajdujących się w ZWRSP OT KOWR w Szczecinie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00163416

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SZC.WO.260.5.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi, polegającej na zebraniu i załadowaniu 16 pojemników typu mauzer o pojemności 1m3 każdy, zawierających substancje chemiczne, a następnie ich przetransportowaniu do miejsca zbierania, przetwarzania lub unieszkodliwiania, z terenu nieruchomości dz. nr 6/6 obr. Krępcewo, wraz z zebraniem gleby (hałdy ziemi) wymieszanej z substancjami chemicznymi z powierzchni nieruchomości. Opakowania (mauzery) zawierają pozostałości substancji niebezpiecznych w postaci smarów, środków myjących do metali żelaznych, dodatków do farb emulsyjnych lateksowych, pigmentów, kwasu borowego, nawozów mineralnych, olejów silnikowych, przekładniowych, farb akrylowych, żywic.

4.5.3.)Główny kod CPV

90500000-2 - Usługi związane z odpadami

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

90722200-6 - Usługi usuwania zanieczyszczeń ze środowiska

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

69120,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

295328,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

69120,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ESPADON Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

955244258

7.3.4)Miejscowość

Katowice

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

69120,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

7 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90500000-2Usługi związane z odpadami
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 660 176 zł
Próbka: 158 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
496 250 zł4 610 198 zł
Rozstęp międzykwartylowy
4 113 948 zł
Źródło próbki
CPV 90500000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
496 250 zł
Mediana
1 660 176 zł
Górny kwartyl
4 610 198 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Szczecin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 69 120 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90500000-2 (Usługi związane z odpadami). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ESPADON Sp. z o.o. (Katowice). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 6 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.