Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
241 080 zł
Umowa zawarta
30 czerwca 2025
Okres realizacji
60 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zadania pn. Dostawa, wdrożenie i konfiguracja infrastruktury serwerowej, sieciowej oraz oprogramowania do zarządzania kopiami zapasowymi, infrastrukturą IT i logami systemowymi wraz ze szkoleniami

Zamawiający Gmina Biały Bór (Biały Bór, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Zadania pn. Dostawa, wdrożenie i konfiguracja infrastruktury serwerowej, sieciowej oraz…”, wybierając ofertę wykonawcy Comdrev.pl Sp. z o.o. Wartość umowy: 241 080 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
241 080 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~1,8 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Comdrev.pl Sp. z o.o. (Szczecinek), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 241 080,00 zł (umowę zawarto 30 czerwca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 60 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA BIAŁY BÓR

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 330920601

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Słupska 10

1.5.2.)Miejscowość

Biały Bór

1.5.3.)Kod pocztowy

78-425

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@bialybor.com.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

bialybor.com.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4cb732ab-3be0-4ccc-9d24-67d2f310adfa

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zadania pn. Dostawa, wdrożenie i konfiguracja infrastruktury serwerowej, sieciowej oraz oprogramowania do zarządzania kopiami zapasowymi, infrastrukturą IT i logami systemowymi wraz ze szkoleniami

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4cb732ab-3be0-4ccc-9d24-67d2f310adfa

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00300768

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-07-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00089823/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Dostawa, wdrożenie i konfiguracja infrastruktury serwerowej, sieciowej oraz oprogramowania do zarządzania kopiami zapasowymi, infrastrukturą IT i logami systemowymi wraz ze szkoleniami

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC), Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00245963

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RIZP.271.6.2025.DO

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

192658,87 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja dostawy pn.: Dostawa, wdrożenie i konfiguracja infrastruktury serwerowej, sieciowej oraz oprogramowania do zarządzania kopiami zapasowymi, infrastrukturą IT i logami systemowymi wraz ze szkoleniami, w ramach projektu: „Cyberbezpieczny Samorząd w Gminie Biały Bór, w tym:
Zadanie 1: Serwer kopii wraz z dyskami i oprogramowaniem.
Zadanie 2: Oprogramowanie do wykonywania kopii wraz z wdrożeniem.
Zadanie 3: UPS stanowiskowe.
Zadanie 4: Zakup dodatkowego urządzenia klasy UTM plus licencje dla 2 urządzeń
Zadanie 5: Wielofunkcyjne źródło zasilania.
Zadanie 6: Przełączniki sieciowe.
Zadanie 7: Zakup serwera fizycznego oraz systemu Windows Server wraz z wdrożeniem i konfiguracją.
Zadanie 8: Zlecenie instalacji, konfiguracji i wsparcia technicznego oprogramowania OpenSource do zarządzania logami.
Zadanie 9: Zakup serwera na potrzeby oprogramowania do zarządzania logami oraz do zarządzania infrastrukturą IT wraz z niezbędnym oprogramowaniem systemowym.
Zadanie 10: Zakup oprogramowania do zarządzania infrastrukturą IT wraz z usługą instalacji i konfiguracji.
Zadanie 11: Zakup szkolenia dla pracowników obsługi informatycznej z obsługi i użytkowania oprogramowania do analizy logów systemowych.
Zadanie 12: Zakup szkolenia dla pracowników obsługi informatycznej z obsługi i użytkowania oprogramowania do zarządzania infrastrukturą.
Zadanie 13: Zakup szkolenia dla pracowników wydziału informatyki z technologii Windows Server.

4.5.3.)Główny kod CPV

48820000-2 - Serwery

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

48219300-9 - Pakiety oprogramowania administracyjnego

72265000-0 - Usługi konfiguracji oprogramowania

48760000-3 - Pakiety oprogramowania do ochrony antywirusowej

80511000-9 - Usługi szkolenia personelu

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

241080,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

241080,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

241080,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Comdrev.pl Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6731030450

7.3.3)Ulica

ul. Szczecińska 45

7.3.4)Miejscowość

Szczecinek

7.3.5)Kod pocztowy

78-400

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-06-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

241080,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

48820000-2Serwery
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
627 214 zł
Próbka: 62 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
328 375 zł2 248 213 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 919 838 zł
Źródło próbki
CPV 48820000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
328 375 zł
Mediana
627 214 zł
Górny kwartyl
2 248 213 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Biały Bór prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Biały Bór.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 241 080 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 48820000-2 (Serwery). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Comdrev.pl Sp. z o.o. (Szczecinek). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.