Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
2 752 493 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    815 505 zł
    4 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2
    TS SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (TS SERVICE SP. Z O.O.)· Poznań
    Wartość umowy
    1 073 589 zł
    3 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3
    TS SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (TS SERVICE SP. Z O.O.)· Poznań
    Wartość umowy
    863 399 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
10 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%ORGANIZACJA NADZORU I KONTROLI WYKONYWANYCH USŁUG OCHRONY20%CZAS DOJAZDU GRUPY INTERWENCYJNEJ20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług ochrony osób i mienia w Sądzie Okręgowym w Koninie i Opiniodawczym Zespole Sądowych Specjalistów w Koninie, Sądzie Rejonowym w Kole i Sądzie Rejonowym w Słupcy

Zamawiający Sąd Okręgowy w Koninie (Konin, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług ochrony osób i mienia w Sądzie Okręgowym w Koninie i Opiniodawczym…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 2 752 493 zł. Złożono 10 ofert.

Zamawiający: Sąd Okręgowy w KoninieKonin, Wielkopolskieopublikowano 30 czerwca 2025
Łączna wartość umów
2 752 493 zł
Liczba ofert
10 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o. (część 1); TS SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (TS SERVICE SP. Z O.O.) (części 2, 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 2 752 492,77 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 10 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SĄD OKRĘGOWY W KONINIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 311615057

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Energetyka 5

1.5.2.)Miejscowość

Konin

1.5.3.)Kod pocztowy

62-510

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL414 - Koniński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sg@konin.so.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.konin.so.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c9f1f29e-1e37-46cd-acf1-2ebd3dcfc85a

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Porządek i bezpieczeństwo publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usług ochrony osób i mienia w Sądzie Okręgowym w Koninie
i Opiniodawczym Zespole Sądowych Specjalistów w Koninie,
Sądzie Rejonowym w Kole i Sądzie Rejonowym w Słupcy

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c9f1f29e-1e37-46cd-acf1-2ebd3dcfc85a

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00299223

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-06-30

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00143813/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Świadczenie usług ochrony osób i mienia w Sądzie Okręgowym w Koninie i Opiniodawczym Zespole Sądowych Specjalistów w Koninie, Sądzie Rejonowym w Kole i Sądzie Rejonowym w Słupcy

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00222951

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SG.261.2.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Świadczenie usług w zakresie ochrony fizycznej osób i mienia w obiekcie Sądu Okręgowego w Koninie i Opiniodawczym Zespole Sądowych Specjalistów (OZSS) Sądu Okręgowego w Koninie (ogólnie obiekt Zamawiającego).
W skład obiektu Zamawiającego objętego ochroną wchodzą:
 budynek trzykondygnacyjny, podpiwniczony, usytuowany w Koninie przy ul. Energetyka 5, o powierzchni użytkowej 2787,89 m2,
 tereny zewnętrzne o łącznej powierzchni 1508 m2 (chodniki, parkingi, tereny zielone),
 I piętro budynku przy pl. Niepodległości 1 w Koninie, o powierzchni 262,60 m2, wynajmowane na potrzeby Opiniodawczego Zespołu Sądowych Specjalistów w Koninie (OZSS).

4.5.3.)Główny kod CPV

79710000-4 - Usługi ochroniarskie

4.5.5.)Wartość części

833150,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Świadczenie usług w zakresie ochrony fizycznej osób i mienia w obiekcie Sądu Rejonowego w Kole przy ul. Włocławskiej 4 oraz przy ul. Włocławskiej 2 (budynek wynajmowany na potrzeby Zespołu Kuratorskiej Służby Sądowej i Wydziału Ksiąg Wieczystych).
W skład obiektu Sądu Rejonowego w Kole objętego ochroną wchodzą:
 budynek A przy ul. Włocławskiej 4, budynek trzykondygnacyjny, całkowicie podpiwniczony, o łącznej powierzchni użytkowej 1595,38m2,
 budynek B przy ul. Włocławskiej 2, w którym wynajmowane są pomieszczenia na potrzeby Zespołu Kuratorskiej Służby Sądowej i Wydziału Ksiąg Wieczystych, budynek trzykondygnacyjny, całkowicie podpiwniczony. Wynajmowana powierzchnia biurowa wynosi łącznie 494,07 m2,
 tereny zewnętrzne o łącznej powierzchni 2323,00 m2 (chodniki, parkingi, tereny zielone),
 oba budynki znajdują się w bliskim sąsiedztwie.

4.5.3.)Główny kod CPV

79710000-4 - Usługi ochroniarskie

4.5.5.)Wartość części

1035975,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Świadczenie usług w zakresie ochrony fizycznej osób i mienia w obiekcie Sądu Rejonowego w Słupcy.
W skład obiektu Sądu Rejonowego w Słupcy objętego ochroną wchodzą:
 budynek A przy ul. Armii Krajowej 2, budynek o 2 kondygnacjach nadziemnych, częściowo podpiwniczony, o powierzchni użytkowej 768,71 m2,
 budynek B przy ul. Traugutta 4, budynek o 2 kondygnacjach nadziemnych z poddaszem nieużytkowym, częściowo podpiwniczony, o powierzchni użytkowej 383,44 m2,
 tereny zewnętrzne o łącznej powierzchni 2.106,58 m2 (chodniki, parkingi, tereny zielone)
 powyższe budynki znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie,
 pomieszczenia wynajmowane w Słupcy przy ul. Warszawskiej 35 na potrzeby archiwum zakładowego o łącznej powierzchni 115 m2 – monitoring systemu alarmowego wraz z podjazdem grupy interwencyjnej.

4.5.3.)Główny kod CPV

79710000-4 - Usługi ochroniarskie

4.5.5.)Wartość części

833150,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

815504,76 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

972996,42 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

815504,76 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 004772320

7.3.3)Ulica

Al. Wielkopolska

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.5)Kod pocztowy

60-608

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-06-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

815504,76 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-07-01 do 2026-06-30

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1073588,53 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1204232,61 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1073588,53 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
TS SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (TS SERVICE SP. Z O.O.)

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: ST PLUS Sp. z o.o., PROTECTOR PLUS Sp. z o.o., PROTECT TECHNOLOGY Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 384931666

7.3.3)Ulica

ul. Strzeszyńska 31

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.5)Kod pocztowy

60-476

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.3.9.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

Podjazd grupy interwencyjnej SUFO

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-06-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1073588,53 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-07-01 do 2026-06-30

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

863399,48 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

999101,20 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

863399,48 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
TS SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (TS SERVICE SP. Z O.O.)

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: ST PLUS Sp. z o.o., PROTECTOR PLUS Sp. z o.o., PROTECT TECHNOLOGY Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 384931666

7.3.3)Ulica

ul. Strzeszyńska 31

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.5)Kod pocztowy

60-476

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.3.9.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

Podjazd grupy interwencyjnej SUFO

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-06-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

863399,48 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-07-01 do 2026-06-30

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79710000-4Usługi ochroniarskie
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
588 079 zł
Próbka: 207 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
291 551 zł1 495 482 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 203 931 zł
Źródło próbki
CPV 79710000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
291 551 zł
Mediana
588 079 zł
Górny kwartyl
1 495 482 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Sąd Okręgowy w Koninie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Konin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 2 752 493 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79710000-4 (Usługi ochroniarskie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o. (Poznań). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.