Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
287 181 zł
Umowa zawarta
5 czerwca 2025
Okres realizacji
od 9 czerwca 2025 do 8 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 287 181 zł – 349 045 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawy warzyw i owoców świeżych ZP 6/2025

Zamawiający Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Spale (Spała, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawy warzyw i owoców świeżych ZP 6/2025”, wybierając ofertę wykonawcy JAGOPOL Wojciech Bobrzyński. Wartość umowy: 287 181 zł. Złożono 4 oferty.

Wartość umowy
287 181 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~2,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy JAGOPOL Wojciech Bobrzyński (Przedbórz), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 287 181,39 zł (umowę zawarto 5 czerwca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 287 181,39 zł do 349 044,93 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 9 czerwca 2025 r. do 8 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Spale

1.3.)Oddział zamawiającego

Dział Zamówień Publicznych

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 142733356

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Al.Prezydenta Ignacego Mościckiego 6

1.5.2.)Miejscowość

Spała

1.5.3.)Kod pocztowy

97-215

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL713 - Piotrkowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat.spala@cos.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.cos.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bf75fd94-a87f-45a2-be43-dac0afe34643

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - instytucja gospodarki budżetowej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


sport

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawy warzyw i owoców świeżych ZP 6/2025

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-bf75fd94-a87f-45a2-be43-dac0afe34643

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00298917

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-06-30

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00104937/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.8 Dostawy warzyw i owoców świeżych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00188951

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP 6/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

313758,53 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są sukcesywne Dostawy świeżych warzyw i owoców: warzywa korzeniowe, cebulowe, kapustne, psiankowate, warzywa rzepkowate, owoce cytrusowe, jabłka i in

4.5.3.)Główny kod CPV

03200000-3 - Zboża, ziemniaki, warzywa, owoce i orzechy

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

287181,39 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

349044,93 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

287181,39 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

JAGOPOL Wojciech Bobrzyński

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7721992840

7.3.3)Ulica

ul. Borowa 30

7.3.4)Miejscowość

Przedbórz

7.3.5)Kod pocztowy

97-570

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-06-05

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

287181,39 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-06-09 do 2025-12-08

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Spale prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Spała.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 287 181 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 03200000-3 (Zboża. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: JAGOPOL Wojciech Bobrzyński (Przedbórz). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.