Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
250 822 zł
Umowa zawarta
25 czerwca 2025
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa paliw ciekłych

Zamawiający Gmina Wróblew (Wróblew, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa paliw ciekłych”, wybierając ofertę wykonawcy INTEROIL sp. jawna Kameccy - Galuba. Wartość umowy: 250 822 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina WróblewWróblew, Łódzkie (powiat Wieluński →)opublikowano 26 czerwca 2025
Wartość umowy
250 822 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,1 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    09 czerwca 2025

    Termin ofert: 17 czerwca 2025 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    26 czerwca 2025

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy INTEROIL sp. jawna Kameccy - Galuba (Szczerców), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 250 821,60 zł (umowę zawarto 25 czerwca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail