Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: Dariusz Koper, Radoslaw Koper

Wartość umowy
438 000 zł
Umowa zawarta
28 maja 2025
Okres realizacji
4 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 438 000 zł – 491 382 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Współczynnik mocy(najniższy spośród wszystkich oferowanych typów opraw ulicznych, wynikają10%Współczynnik zawartości harmonicznych(oprawy drogowe)10%Test korozji (czas testu)(oprawy drogowe)10%Wskaźnik utrzymania strumienia świetlnego (żywotność LED)(oprawy drogowe)10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie gminy Grabowiec w ramach Programu Inwestycji Strategicznych - Rozświetlamy Polskę”

Zamawiający Gmina Grabowiec (Grabowiec, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie gminy Grabowiec w ramach Programu…”, wybierając ofertę wykonawcy Tom-net s.c. Dariusz Koper, Radosław Koper. Wartość umowy: 438 000 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina GrabowiecGrabowiec, Lubelskieopublikowano 25 czerwca 2025
Wartość umowy
438 000 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,7 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: Tom-net s.c. Dariusz Koper, Radosław Koper (Warszawa), wspólnie z: Dariusz Koper, Radoslaw Koper.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 438 000,00 zł (umowę zawarto 28 maja 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 438 000,00 zł do 491 381,62 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 4 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Grabowiec

1.3.)Oddział zamawiającego

Gmina Grabowiec

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 950368492

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Rynek 3

1.5.2.)Miejscowość

Grabowiec

1.5.3.)Kod pocztowy

22-425

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.7.)Numer telefonu

84 651 24 74

1.5.8.)Numer faksu

84 651 24 74

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@grabowiec.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.grabowiec.pl/gmina/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://grabowiec.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie gminy Grabowiec
w ramach Programu Inwestycji Strategicznych - Rozświetlamy Polskę”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c45351a5-8d38-4a61-9d26-974a9aa16274

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00291818

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-06-25

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00064613/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.3 Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie gminy Grabowiec w ramach Programu Inwestycji Strategicznych - Rozświetlamy Polskę

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00194076

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP/5/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Na terenie gminy Grabowiec zdecydowaną większość oświetlenia ulicznego stanowią stare lampy sodowe o dużych mocach (m.in. 250 W i 400 W). Niemal wszystkie stanowią własność PGE Dystrybucja S.A. i zamontowane są na słupach energetycznych stanowiących ich własność. W ramach realizacji projektu wymiana oświetlenia ulicznego zostanie dokonana w następujących sołectwach: Bronisławka, Grabowiec, Grabowiec-Góra, Majdan Tuczępski, Ornatowice, Rogów, Skibice, Skomorochy Małe, Tuczępy, Wólka Tuczępska, Żurawlów. Łączna ilość opraw, która zostanie wymieniona w ramach planowanej inwestycji wynosi 256 szt. Wymiana starych, o wysokiej mocy, opraw sodowych na oprawy typu LED niewątpliwie wpłynie na poprawę efektywności energetycznej Gminy Grabowiec przez obniżenie energochłonności oświetlenia oraz na bezpieczeństwo i poziom życia mieszkańców.

4.5.3.)Główny kod CPV

31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

438000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

491381,62 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

438000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
Tom-net s.c. Dariusz Koper, Radosław Koper

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Dariusz Koper, Radoslaw Koper,

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9212026351

7.3.3)Ulica

Ul. Matuszewska 20

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

03-876

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-05-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

438000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

4 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

31520000-7Lampy i oprawy oświetleniowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Grabowiec prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Grabowiec.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 438 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 31520000-7 (Lampy i oprawy oświetleniowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Tom-net s.c. Dariusz Koper, Radosław Koper (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.