Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
ZakończoneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Dostawa bielizny pościelowej do Pralni Szpitalnej

Zamawiający WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej (Lublin, Lubelskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Dostawa bielizny pościelowej do Pralni Szpitalnej”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 405 501 zł
Konkurencyjność
~4,7 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 431018940

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

al. Kraśnicka 100

1.4.2.)Miejscowość

Lublin

1.4.3.)Kod pocztowy

20-718

1.4.4.)Województwo

lubelskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL814 - Lubelski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@szpital.lublin.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.szpital.lublin.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00289752

2.2.)Data ogłoszenia

2025-06-24

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2025/BZP 00283898

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
5.8.Wykaz przedmiotowych środków dowodowych Przed zmianą

32. Zamawiający wymaga od Wykonawcy złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych, w postaci: 1) próbek oferowanego przedmiotu zamówienia w celu potwierdzenia spełnienia przez oferowane dostawy wymagań określonych przez Zamawiającego w SWZ - w ilości i w zakresie wskazanym w załączniku nr 3 do SIWZ, tj. po 2 sztuki każdego elementu zestawu. Próbki należy dostarczyć do dnia 27 czerwca 2025 r. do godz. 10:00 do Kancelarii A pokój 23. Próbki należy złożyć w zamkniętej kopercie (opakowaniu) tak by uniemożliwić przypadkowe ich zdekompletowanie. 2) Karty technicznej tkaniny potwierdzającej skład chemiczny i gramaturę. 3) kart charakterystyki wystawionych przez producenta przedmiotu zamówienia zawierających pozostałe informacje np. o nazwie przedmiotu zamówienia, wymiarach, cechach i przeznaczeniu, potwierdzająca dodatkowe wymagania Zamawiającego dotyczące przedmiotu zamówienia w celu potwierdzenia spełnienia przez oferowane dostawy wymagań określonych przez Zamawiającego w SWZ, 4) Folder handlowy oferowanego wyrobu wystawiony przez producenta. 5) Aktualny certyfikat wystawiony przez niezależną akredytowaną jednostkę badawczą potwierdzający zgodność wyrobu gotowego z normą CEN/TS 14237, 6) Raporty z badań wykonanych przez niezależną jednostkę badawczą potwierdzające zgodność z określonymi parametrami technicznymi, m.in. siła zrywu. 7) Instrukcja prania i użytkowania wyrobu. Po zmianie: 32. Zamawiający wymaga od Wykonawcy złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych, w postaci: 1) próbek oferowanego przedmiotu zamówienia w celu potwierdzenia spełnienia przez oferowane dostawy wymagań określonych przez Zamawiającego w SWZ - w ilości i w zakresie wskazanym w załączniku nr 3 do SIWZ, tj. po 2 sztuki wybranego elementu zestawu. Próbki należy dostarczyć do dnia 27 czerwca 2025 r. do godz. 10:00 do Kancelarii A pokój 23. Próbki należy złożyć w zamkniętej kopercie (opakowaniu) tak by uniemożliwić przypadkowe ich zdekompletowanie. 2) Karty technicznej tkaniny potwierdzającej skład chemiczny i gramaturę. 3) kart charakterystyki wystawionych przez producenta przedmiotu zamówienia zawierających pozostałe informacje np. o nazwie przedmiotu zamówienia, wymiarach, cechach i przeznaczeniu, potwierdzająca dodatkowe wymagania Zamawiającego dotyczące przedmiotu zamówienia w celu potwierdzenia spełnienia przez oferowane dostawy wymagań określonych przez Zamawiającego w SWZ, 4) Folder handlowy oferowanego wyrobu wystawiony przez producenta. 5) Aktualny certyfikat wystawiony przez niezależną akredytowaną jednostkę badawczą potwierdzający zgodność wyrobu gotowego z normą CEN/TS 14237, w zakresie Tabeli 1, 6) Raporty z badań wykonanych przez niezależną jednostkę badawczą potwierdzające zgodność z określonymi parametrami technicznymi, m.in. siła zrywu. 7) Instrukcja prania i użytkowania wyrobu.

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2025-06-27 10:00 Po zmianie: 2025-06-30 10:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2025-06-27 11:00 Po zmianie: 2025-06-30 11:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.4.Termin związania ofertą Przed zmianą

2025-07-26 Po zmianie: 2025-07-29

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39512000-4Bielizna pościelowa
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
405 501 zł
Próbka: 17 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
156 571 zł920 015 zł
Rozstęp międzykwartylowy
763 444 zł
Źródło próbki
CPV 39512· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
156 571 zł
Mediana
405 501 zł
Górny kwartyl
920 015 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lublin.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39512000-4 (Bielizna pościelowa). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.