Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 698 072 zł
Umowa zawarta
19 maja 2025
Okres realizacji
175 dni
Oferty w postępowaniu
9 ofertceny: 1 698 072 zł – 2 812 888 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi30%Czas wykonania zamówienia10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa pomieszczeń I oraz II piętra wraz z klatkami schodowymi budynku internatu Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu

Zamawiający Szkoła Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu (Poznań, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa pomieszczeń I oraz II piętra wraz z klatkami schodowymi budynku internatu…”, wybierając ofertę wykonawcy PT Inwest Sp. z o. o. Wartość umowy: 1 698 072 zł. Złożono 9 ofert.

Wartość umowy
1 698 072 zł
Liczba ofert
9 ofert
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    09 kwietnia 2025

    Termin ofert: 29 kwietnia 2025 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    18 czerwca 2025

    9 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PT Inwest Sp. z o. o. (Swarzędz), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 698 072,12 zł (umowę zawarto 19 maja 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 9 ofert; ceny wahały się od 1 698 072,12 zł do 2 812 888,40 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 175 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Szkoła Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000173433

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Czechosłowacka 27

1.5.2.)Miejscowość

Poznań

1.5.3.)Kod pocztowy

61-459

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@sapsp.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.sapsp.edu.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/sapsp

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przebudowa pomieszczeń I oraz II piętra wraz z klatkami schodowymi budynku internatu Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6757fd81-c835-42ce-b37d-bd9f4bbffe3d

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00285953

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-06-18

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00160791/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.2 Przebudowa pomieszczeń I oraz II piętra wraz z klatkami schodowymi budynku internatu Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00184062

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ST.2370.2.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

1674382,91 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przebudowa pomieszczeń I oraz II piętra wraz z klatkami schodowymi budynku internatu Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45216000-4 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych dla służb porządku publicznego lub służb ratunkowych oraz wojskowych obiektów budowlanych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

9

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

9

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1698072,12 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

2812888,40 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1698072,12 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PT Inwest Sp. z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7773239089

7.3.3)Ulica

Jakuba Przybylskiego 38

7.3.4)Miejscowość

Swarzędz

7.3.5)Kod pocztowy

62-020

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-05-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1698072,12 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

175 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 000 zł
Próbka: 1599 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 063 zł1 803 654 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 570 591 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 063 zł
Mediana
550 000 zł
Górny kwartyl
1 803 654 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szkoła Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Poznań.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 698 072 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PT Inwest Sp. z o. o. (Swarzędz). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 9 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.