Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

DOSTAWA WYPOSAŻENIA DO BUDYNKU PUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA I ŻŁOBKA W GRĘBOSZOWIE

Zamawiający Gmina Gręboszów (Gręboszów, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „DOSTAWA WYPOSAŻENIA DO BUDYNKU PUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA I ŻŁOBKA W GRĘBOSZOWIE”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina GręboszówGręboszów, Małopolskie (powiat Dąbrowski →)opublikowano 18 czerwca 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 264 485 zł
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA GRĘBOSZÓW

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 851660832

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Gręboszów

1.4.2.)Miejscowość

Gręboszów

1.4.3.)Kod pocztowy

33-260

1.4.4.)Województwo

małopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL217 - Tarnowski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@greboszow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.greboszow.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b659fb4d-420a-42d1-abd0-a68e2b89ca28

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00283891

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-06-18

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00146456

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Zadanie współfinansowane z Programu Aktywny Maluch 2022–2029

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

DOSTAWA WYPOSAŻENIA DO BUDYNKU PUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA I ŻŁOBKA W GRĘBOSZOWIE

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres zamówienia obejmuje:
1) dostawę elementów wyposażenia pomieszczeń przedszkola i żłobka, w tym sal zabaw, sypialni, szatni, pokoju dyrektora, intendenta, logopedy, pokoju nauczycielskiego, sekretariatu, pomieszczeń wspólnych oraz magazynów;
2) przedmiot dostawy musi być fabrycznie nowy tzn. nieużywany przed dostarczeniem, wolny od wszelkich wad i uszkodzeń oraz nie obciążony prawami osób trzecich, dostarczony zamawiającemu w oryginalnych opakowaniach fabrycznych, których przechowywanie przez zamawiającego nie jest wymagane do zachowania udzielonej gwarancji;
3) szczegółowe zestawienie elementów wyposażenia objętego niniejszym zamówieniem zostało przedstawione w załączniku nr 8 do niniejszej SWZ. W zestawieniu podane zostały szczegółowe parametry wraz z dopuszczalną tolerancją. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert na produkty o parametrach wyższych. Zabawki zasilane bateriami muszą być w nie wyposażone i uruchomione w dniu dostawy. Dostawca zobowiązany jest zaoferować Zamawiającemu wszystkie elementy objęte zamówieniem zgodne z parametrami określonymi przez Zamawiającego;
4) na Dostawcy spoczywa obowiązek transportu, wniesienia, ustawienia i montażu, jeżeli jest wymagany dostarczanego wyposażenia. Wykonawca poinformuje Zamawiającego i uzgodni z Zamawiającym datę i godzinę dostawy.
5) dostawca wyposażanego odpowiada za budynek oraz teren wokół niego i jest zobowiązany do pozostawienia go w stanie, nie gorszym, niż w dniu rozpoczęcia dostawy, usunięcie wszelkich uszkodzeń, zabrudzeń, wywiezienie opakowań itp. – na własny koszt, w terminie przed odbiorem.
Szczegółowy Opis Przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru robót są określone w dokumentach zamówienia zawartych w załączniku nr 8 do SWZ:
1) Szczegółowe zestawienie elementów wyposażenia,
2) Przykładowe wizualizacje,
3) Rzut budynku,
oraz w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załączniku nr 8 do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

39100000-3 - Meble

3.10.)Dodatkowy kod CPV

39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

39161000-8 - Meble przedszkolne

39130000-2 - Meble biurowe

37500000-3 - Gry i zabawki, wyposażenie parków zabaw

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-17

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2025-06-15

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

NOWA SZKOŁA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7250013378

4.3.3.)Ulica

Polskiej Organizacji Wojskowej 25

4.3.4.)Miejscowość

Łódź

4.3.5.)Kod pocztowy

90-248

4.3.6.)Województwo

łódzkie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

300629,82 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00197448/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-06-04

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

300629,82 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39100000-3Meble
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
264 485 zł
Próbka: 42 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
98 577 zł585 216 zł
Rozstęp międzykwartylowy
486 639 zł
Źródło próbki
CPV 39100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
98 577 zł
Mediana
264 485 zł
Górny kwartyl
585 216 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Gręboszów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gręboszów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39100000-3 (Meble). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.