ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

DOSTAWA WYPOSAŻENIA DO BUDYNKU PUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA I ŻŁOBKA W GRĘBOSZOWIE

Zamawiający Gmina Gręboszów (Gręboszów, Małopolskie) prowadził postępowanie „DOSTAWA WYPOSAŻENIA DO BUDYNKU PUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA I ŻŁOBKA W GRĘBOSZOWIE”. Termin składania ofert minął 27 marca 2025, 12:00. Wadium: 5000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina GręboszówGręboszów, Małopolskie (powiat Dąbrowski →)opublikowano 14 marca 2025
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 264 485 zł
Wadium
5000 zł
Termin składania ofert
27 marca 2025, 12:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres gwarancji40%

Przebieg postępowania

4 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia do budynku publicznego przedszkola i żłobka w Gręboszowie, obejmującego meble, wyposażenie przedszkolne, biurowe oraz gry i zabawki.

  • 2

    ZakresZamówienie jest współfinansowane z Programu Aktywny Maluch 2022–2029.

  • 3

    ZakresPostępowanie prowadzone jest w trybie podstawowym, zgodnie z art. 275 pkt 1 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA GRĘBOSZÓW

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 851660832

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Gręboszów

1.5.2.)Miejscowość

Gręboszów

1.5.3.)Kod pocztowy

33-260

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL217 - Tarnowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@greboszow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.greboszow.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

DOSTAWA WYPOSAŻENIA DO BUDYNKU PUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA I ŻŁOBKA W GRĘBOSZOWIE

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b659fb4d-420a-42d1-abd0-a68e2b89ca28

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00146456

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-03-14

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00016211/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.2 Dostawa wyposażenia do Publicznego Przedszkola i Żłobka w Gręboszowie

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.15.)Nazwa projektu lub programu

Zadanie współfinansowane z Programu Aktywny Maluch 2022–2029

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1078085

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1078085

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

1. Osoby uprawnione do kontaktu z Dostawcami: Grzegorz Skowron, Grzegorz Dymon
2. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim w formie elektronicznej za pośrednictwem platformazakupowa.pl pod adresem https://platformazakupowa.pl/pn/greboszow
3. W celu skrócenia czasu udzielenia odpowiedzi na pytania komunikacja między Zamawiającym,
a Dostawcami w zakresie:
1) przesyłania Zamawiającemu pytań do treści SWZ;
2) przesyłania odpowiedzi na wezwanie Zamawiającego do złożenia podmiotowych środków dowodowych;
3) przesyłania odpowiedzi na wezwanie Zamawiającego do złożenia/poprawienia/uzupełnienia oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1, podmiotowych środków dowodowych, innych dokumentów lub oświadczeń składanych w postępowaniu;
4) przesyłania odpowiedzi na wezwanie Zamawiającego do złożenia wyjaśnień dotyczących treści oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 lub złożonych podmiotowych środków dowodowych lub innych dokumentów lub oświadczeń składanych w postępowaniu;
5) przesyłania odpowiedzi na wezwanie Zamawiającego do złożenia wyjaśnień dot. treści przedmiotowych środków dowodowych;
6) przesłania odpowiedzi na inne wezwania Zamawiającego wynikające z ustawy - Prawo zamówień publicznych;
7) przesyłania wniosków, informacji, oświadczeń Dostawcy;
8) przesyłania odwołania/inne
odbywa się za pośrednictwem platformazakupowa.pl i formularza „Wyślij wiadomość do Zamawiającego”.
Za datę przekazania (wpływu) oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji przyjmuje się datę ich przesłania za pośrednictwem platformazakupowa.pl poprzez kliknięcie przycisku „Wyślij wiadomość do zamawiającego” po których pojawi się komunikat, że wiadomość została wysłana do zamawiającego.

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

BIK.271.1.1.2025

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres zamówienia obejmuje:
1) dostawę elementów wyposażenia pomieszczeń przedszkola i żłobka, w tym sal zabaw, sypialni, szatni, pokoju dyrektora, intendenta, logopedy, pokoju nauczycielskiego, sekretariatu, pomieszczeń wspólnych oraz magazynów;
2) przedmiot dostawy musi być fabrycznie nowy tzn. nieużywany przed dostarczeniem, wolny od wszelkich wad i uszkodzeń oraz nie obciążony prawami osób trzecich, dostarczony zamawiającemu w oryginalnych opakowaniach fabrycznych, których przechowywanie przez zamawiającego nie jest wymagane do zachowania udzielonej gwarancji;
3) szczegółowe zestawienie elementów wyposażenia objętego niniejszym zamówieniem zostało przedstawione w załączniku nr 8 do niniejszej SWZ. W zestawieniu podane zostały szczegółowe parametry wraz z dopuszczalną tolerancją. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert na produkty o parametrach wyższych. Zabawki zasilane bateriami muszą być w nie wyposażone i uruchomione w dniu dostawy. Dostawca zobowiązany jest zaoferować Zamawiającemu wszystkie elementy objęte zamówieniem zgodne z parametrami określonymi przez Zamawiającego;
4) na Dostawcy spoczywa obowiązek transportu, wniesienia, ustawienia i montażu, jeżeli jest wymagany dostarczanego wyposażenia. Wykonawca poinformuje Zamawiającego i uzgodni z Zamawiającym datę i godzinę dostawy.
5) dostawca wyposażanego odpowiada za budynek oraz teren wokół niego i jest zobowiązany do pozostawienia go w stanie, nie gorszym, niż w dniu rozpoczęcia dostawy, usunięcie wszelkich uszkodzeń, zabrudzeń, wywiezienie opakowań itp. – na własny koszt, w terminie przed odbiorem.
Szczegółowy Opis Przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru robót są określone w dokumentach zamówienia zawartych w załączniku nr 8 do SWZ:
1) Szczegółowe zestawienie elementów wyposażenia,
2) Przykładowe wizualizacje,
3) Rzut budynku,
oraz w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załączniku nr 8 do SWZ.

4.2.6.)Główny kod CPV

39100000-3 - Meble

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

39161000-8 - Meble przedszkolne

39130000-2 - Meble biurowe

37500000-3 - Gry i zabawki, wyposażenie parków zabaw

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-06-16

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Tak

4.2.14.)Przedmiot, wielkość lub zakres oraz warunki zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych dostaw do wysokości 20 % wartości zamówienia podstawowego (art. 214 ust.1 pkt 8 ustawy Pzp) w okresie nie dłuższym niż 3 lata od udzielenia zamówienia podstawowego.

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Przy wyborze najkorzystniejszej oferty Zamawiający będzie się kierował następującymi kryteriami oceny ofert:
1) Cena (C) – waga kryterium 60%;
2) Okres gwarancji (G)– waga kryterium 40%.

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Okres gwarancji

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Nie

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu

1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Dostawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na zasadach określonych w Rozdziale IX SWZ, oraz spełniają określone przez Zamawiającego warunki udziału w postępowaniu.
2. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Dostawcy, którzy spełniają warunki dotyczące:
1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym:
Zamawiający w zakresie tego warunku udziału w postępowaniu nie określa wymagań.
2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów:
Zamawiający w zakresie tego warunku udziału w postępowaniu nie określa wymagań.
3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej:
Zamawiający w zakresie tego warunku udziału w postępowaniu nie określa wymagań.
4) zdolności technicznej lub zawodowej:
Dostawca spełni warunek, jeżeli wykaże, że w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wykonał należycie co najmniej 2 dostawy polegające na dostawie wyposażenia do publicznej placówki oświatowej lub opiekuńczej (szkoła, przedszkole lub żłobek) o wartości powyżej 130 tys. zł brutto każda.
Formularz –Wykaz dostaw stanowi załącznik nr 5 do SWZ.
Odnośnie Dostawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia mogą oni polegać na zdolnościach tych z Dostawców, którzy wykonają dostawy, do realizacji których te zdolności są wymagane. W takim przypadku Dostawcy składają Oświadczenie dostawców wspólnie ubiegających o udzielenie zamówienia, określone w art. 117 ust. 4 ustawy Pzp, którego wzór określony został w Załączniku nr 3 do SWZ.
3. Zamawiający może na każdym etapie postępowania, uznać, że Dostawca nie posiada wymaganych zdolności, jeżeli posiadanie przez Dostawcę sprzecznych interesów, w szczególności zaangażowanie zasobów technicznych lub zawodowych Dostawcy w inne przedsięwzięcia gospodarcze dostawcy może mieć negatywny wpływ na realizację zamówienia.
4. Dostawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączają do oferty oświadczenie, z którego wynika, które dostawy wykonają poszczególni Dostawcy w odniesieniu do warunków, które zostały opisane w ust. 2 - zgodnie z Załącznikiem nr 3 do SWZ.

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

1) Oświadczenie Dostawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2024 r. poz. 1616), z innym Dostawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową lub wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej lub wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu niezależnie od innego Dostawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej – załącznik nr 4 do SWZ;

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

1) Wykaz dostaw wykonanych nie wcześniej niż w okresie ostatnich 5 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, porównywalnych z dostawami stanowiącymi przedmiot zamówienia, wraz z podaniem ich rodzaju, wartości, daty, miejsca dostawy i podmiotów, na rzecz których dostawy te zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów określających czy te dostawy zostały wykonane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego dostawy były wykonywane (np. protokoły odbioru), a jeżeli z uzasadnionej przyczyny o obiektywnym charakterze Wykonawca nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – inne odpowiednie dokumenty - załącznik nr 5 do SWZ.

5.8.)Wykaz przedmiotowych środków dowodowych
1.Zamawiający żąda od Dostawcy przedłożenia przedmiotowych środków dowodowych

1) potwierdzających spełnienie przez oferowane elementy wyposażenia (meble) Normy PN-EN 1729-1:2007 wymaganej do asortymentu przeznaczonego do publicznych placówek oświatowych oraz żłobków tj. aktualnych certyfikatów zgodności lub certyfikatów bezpieczeństwa wydanych przez akredytowane przez Polskie Centrum Akredytacji jednostki akredytujące wyroby, 2) potwierdzających spełnienie przez oferowane zabawki wymagania bezpieczeństwa i higieny oraz posiadane oznakowanie CE. 2.Spełnienie powyższych wymagań nie jest wymagane do wyposażenia pomieszczeń nieprzeznaczonych do pobytu dzieci tj. wyposażenia magazynów, składnicy akt, pokoju nauczycielskiego, garderoby, sekretariatu, pokoju dyrektora i intendenta. 3.W zakresie przedmiotowych środków dowodowych zastosowanie mają przepisy wynikające z art. 104-107 ustawy PZP.

5.9.)Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych

Tak

5.10.)Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty

W zakresie przedmiotowych środków dowodowych zastosowanie mają przepisy wynikające z art. 104-107 ustawy PZP.

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Tak

6.4.1)Informacje dotyczące wadium
1.Dostawca zobowiązany jest do zabezpieczenia swojej oferty wadium w wysokości

5 000,00 zł (słownie: pięć tysięcy złotych 00/100); 2. Wadium wnosi się przed upływem terminu składania ofert. 3. Wadium może być wnoszone w jednej lub kilku następujących formach: 1) pieniądzu; 2) gwarancjach bankowych; 3) gwarancjach ubezpieczeniowych; 4) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (Dz. U. z 2025 r. poz. 98). 4. Wadium w formie pieniądza należy wnieść przelewem na konto Zamawiającego w Banku Spółdzielczym w Dąbrowie Tarnowskiej, Oddział Gręboszów nr rachunku 33 9462 1013 2004 4000 1498 0006 z dopiskiem „Wadium – BIK.271.1.1.2025”. UWAGA: Za termin wniesienia wadium w formie pieniężnej zostanie przyjęty termin uznania na rachunku Zamawiającego. 5. Wadium wnoszone w formie poręczeń lub gwarancji musi być złożone jako oryginał gwarancji lub poręczenia w postaci elektronicznej i spełniać co najmniej poniższe wymagania: 1) musi obejmować odpowiedzialność za wszystkie przypadki powodujące utratę wadium przez Dostawcę określone w ustawie PZP, 2) z jej treści powinno jednoznacznie wynikać zobowiązanie gwaranta do zapłaty całej kwoty wadium; 3) powinno być nieodwołalne i bezwarunkowe oraz płatne na pierwsze żądanie; 4) termin obowiązywania poręczenia lub gwarancji nie może być krótszy niż termin związania ofertą (z zastrzeżeniem iż pierwszym dniem związania ofertą jest dzień składania ofert); 5) w treści poręczenia lub gwarancji powinna znaleźć się nazwa oraz numer przedmiotowego postępowania; 6) beneficjentem poręczenia lub gwarancji jest: Gmina Gręboszów 7) w przypadku Dostawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (art. 58 PZP), Zamawiający wymaga aby poręczenie lub gwarancja obejmowała swą treścią (tj. zobowiązanych z tytułu poręczenia lub gwarancji) wszystkich Dostawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia lub aby z jej treści wynikało, że zabezpiecza ofertę Dostawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (konsorcjum); 6. Oferta Dostawcy, który nie wniesie wadium, wniesie wadium w sposób nieprawidłowy lub nie utrzyma wadium nieprzerwanie do upływu terminu związania ofertą lub złoży wniosek o zwrot wadium w przypadku, o którym mowa w art. 98 ust. 2 pkt 3 PZP zostanie odrzucona. 7. Zasady zwrotu oraz okoliczności zatrzymania wadium określa art. 98 PZP

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Tak

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

1. Dostawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Dostawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo winno być załączone do oferty.
2. W przypadku Dostawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenia, o których mowa w Rozdziale X ust. 1 SWZ, składa każdy z Dostawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w zakresie, w jakim każdy z Dostawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu.
3. Dostawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączają do oferty oświadczenie, z którego wynika, które dostawy wykonają poszczególni Dostawcy.
4. Oświadczenia i dokumenty potwierdzające brak podstaw do wykluczenia z postępowania składa każdy z Dostawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Zamawiający przewiduje możliwość zmiany zawartej umowy w stosunku do treści wybranej oferty w zakresie uregulowanym w art. 454-455 PZP oraz wskazanym we Wzorze Umowy, stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2025-03-26 12:00

8.2.)Miejsce składania ofert

Ofertę wraz z wymaganymi dokumentami należy umieścić na platformazakupowa.pl pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/greboszow w myśl Ustawy PZP na stronie internetowej prowadzonego postępowania do dnia 26 marca 2025 r. do godziny 12.00.

8.3.)Termin otwarcia ofert

2025-03-26 12:05

8.4.)Termin związania ofertą

do 2025-04-24

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39100000-3Meble
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
264 485 zł
Próbka: 42 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
98 577 zł585 216 zł
Rozstęp międzykwartylowy
486 639 zł
Źródło próbki
CPV 39100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
98 577 zł
Mediana
264 485 zł
Górny kwartyl
585 216 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 27.03.2025, 12:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Gmina Gręboszów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gręboszów.
Tak. Wadium określono na 5000 zł. Należy je wnieść przed upływem terminu składania ofert w formie dopuszczonej przez zamawiającego (najczęściej przelew na rachunek lub gwarancja bankowa/ubezpieczeniowa).
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39100000-3 (Meble). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.