Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
291 168 zł
Umowa zawarta
17 czerwca 2025
Okres realizacji
3 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 291 168 zł – 325 854 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa wewnętrznych instalacji gazowych i zmiana systemów grzewczych w 10 lokalach na terenie Miasta Świdwin.

Zamawiający Urząd Miasta Świdwin (Świdwin, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa wewnętrznych instalacji gazowych i zmiana systemów grzewczych w 10 lokalach na…”, wybierając ofertę wykonawcy AJ-INSTAL Agnieszka Jakubczak. Wartość umowy: 291 168 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Urząd Miasta ŚwidwinŚwidwin, Zachodniopomorskie (powiat Świdwiński →)opublikowano 17 czerwca 2025
Wartość umowy
291 168 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy AJ-INSTAL Agnieszka Jakubczak (Złocieniec), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 291 168,00 zł (umowę zawarto 17 czerwca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 291 168,00 zł do 325 854,41 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 3 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Urząd Miasta Świdwin

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000525429

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Plac Konstytucji 3 Maja 1

1.5.2.)Miejscowość

Świdwin

1.5.3.)Kod pocztowy

78-300

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@swidwin.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.swidwin.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7362607c-5f68-4bdb-87b0-2e52fa51b6ca

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Budownictwo i obiekty komunalne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Budowa wewnętrznych instalacji gazowych i zmiana systemów grzewczych w 10 lokalach na terenie Miasta Świdwin.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7362607c-5f68-4bdb-87b0-2e52fa51b6ca

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00281564

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-06-17

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00009550/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.4 Budowa wewnętrznych instalacji gazowych i zmiana systemów grzewczych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00240165

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IPF.271.10.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

301717,04 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót polegających na budowie wewnętrznych instalacji gazowych i zmianie systemów grzewczych w 10 lokalach na terenie Miasta Świdwin. Zadanie obejmuje następujące lokale na terenie Miasta : ul. E. Gierczak 1/3, ul. Kościuszki 4/10, ul. Zduńska 4/4, ul. Nowomiejska 36/1, ul. Cmentarna 11A/1, ul. 3 Marca 9/3, ul. Armii Krajowej 15/6, ul. Podgórna 3/3, ul. Ks.J.Popiełuszki 31/5 oraz ul. Ks.J.Popiełuszki 30/1.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 8 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

291168,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

325854,41 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

291168,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

AJ-INSTAL Agnieszka Jakubczak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

321394246

7.3.3)Ulica

Zamkowa 6

7.3.4)Miejscowość

Złocieniec

7.3.5)Kod pocztowy

78-520

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-06-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

291168,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45333000-0Roboty instalacyjne gazowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Urząd Miasta Świdwin prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Świdwin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 291 168 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45333000-0 (Roboty instalacyjne gazowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: AJ-INSTAL Agnieszka Jakubczak (Złocieniec). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.