Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Leszek Kochanowicz , Firma-Usługowo-Handlowo- Produkcyjna , Zielonka 64, 36-130 Raniżów· Raniżówśrednia firma
Cena wybranej oferty
263 223 zł
Umowa zawarta
5 czerwca 2025
Okres realizacji
do 6 sierpnia 2025
Oferty w postępowaniu
9 ofertceny: 263 223 zł – 371 827 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa drogi gminnej wewnętrznej jako dojazd do zabudowy jednorodzinnej i gruntów rolnych w m. Mazury na dz. nr. 304/2, 434/2, 434/1, 306/3, 299/2, 295/2 obręb 0005 Mazury.

Zamawiający Gmina Raniżów (Raniżów, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa drogi gminnej wewnętrznej jako dojazd do zabudowy jednorodzinnej i gruntów…”, wybierając ofertę wykonawcy Leszek Kochanowicz , Firma-Usługowo-Handlowo- Produkcyjna , Zielonka 64, 36-130 Raniżów. Cena wybranej oferty: 263 223 zł. Złożono 9 ofert.

Zamawiający: Gmina RaniżówRaniżów, Podkarpackie (powiat Kolbuszowski →)opublikowano 13 czerwca 2025
Cena wybranej oferty
263 223 zł
Liczba ofert
9 ofert
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Leszek Kochanowicz , Firma-Usługowo-Handlowo- Produkcyjna , Zielonka 64, 36-130 Raniżów (Raniżów), średnia firma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 263 222,88 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 9 ofert; ceny wahały się od 263 222,88 zł do 371 826,82 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 6 sierpnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA RANIŻÓW

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 690581689

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Rynek 6

1.5.2.)Miejscowość

Raniżów

1.5.3.)Kod pocztowy

36-130

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL823 - Rzeszowski

1.5.7.)Numer telefonu

17 2285048

1.5.8.)Numer faksu

17 2285365

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

stanislaw.sidor@ranizow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.ranizow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

ranizow.logintrade.net

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przebudowa drogi gminnej wewnętrznej jako dojazd do zabudowy jednorodzinnej i gruntów rolnych w m. Mazury na dz. nr. 304/2, 434/2, 434/1, 306/3, 299/2, 295/2 obręb 0005 Mazury.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-94354425-c64d-487a-b1c7-c924d55b6cb8

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00278571

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-06-13

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00052206/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.6 Przebudowę drogi gminnej wewnętrznej w m. Mazury

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

L. 271.1D.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

382558,27 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przebudowa drogi gminnej na odcinku 0,4 km.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa: dokumentacja projektowa, Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych, przedmiar robót (pomocniczy )

4.5.3.)Główny kod CPV

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

9

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

9

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

263222,88 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

371826,82 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

263222,88 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

6.7.)Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty środowiskowe

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Leszek Kochanowicz , Firma-Usługowo-Handlowo- Produkcyjna , Zielonka 64, 36-130 Raniżów

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

180176765

7.3.3)Ulica

Zielonka 64

7.3.4)Miejscowość

Raniżów

7.3.5)Kod pocztowy

36-130

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-06-05

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

2633222,88 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-08-06

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233220-7Roboty w zakresie nawierzchni dróg
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
720 337 zł
Próbka: 96 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
393 640 zł1 371 042 zł
Rozstęp międzykwartylowy
977 402 zł
Źródło próbki
CPV 45233220· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
393 640 zł
Mediana
720 337 zł
Górny kwartyl
1 371 042 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Raniżów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Raniżów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 263 223 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233220-7 (Roboty w zakresie nawierzchni dróg). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Leszek Kochanowicz , Firma-Usługowo-Handlowo- Produkcyjna , Zielonka 64, 36-130 Raniżów (Raniżów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 9 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.