Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 6 częściach6 części
Łączna wartość umów
188 060 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Wykonanie diagnozy pogłębionej przez psychologa dla dzieci umieszczonych w pieczy zastępczej dla 15 osób w wymiarze 40 godzin
    Wartość umowy
    9160 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Usługa wspierająca rozwój, kompensująca opóźnienia rozwoju mowy dzieci umieszczonych w pieczy zastępczej dla 20 osób w wymiarze 170 godzin
    Wartość umowy
    37 400 zł
    4 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Udzielenie wsparcia psychoterapeutycznego dla rodziców zastępczych dla 26 osób w wymiarze 180 godzin
    Wartość umowy
    45 000 zł
    3 oferty
  4. Umowa zawarta
    Część 4Udzielenie wsparcia psychoterapeutycznego dla usamodzielnianych wychowanków pieczy zastępczej dla 12 osób w wymiarze 80 godzin
    Wartość umowy
    17 600 zł
    3 oferty
  5. Umowa zawarta
    Część 5Udzielenie wsparcia psychoterapeutycznego dla dzieci umieszczonych w pieczy zastępczej dla 14 osób w wymiarze 130 godzin
    Wartość umowy
    36 400 zł
    1 oferta
  6. Umowa zawarta
    Część 6Usługa wspierająca rozwój, kompensująca opóźnienia integracji sensorycznej dzieci umieszczonych w pieczy zastępczej dla 16 osób w wymiarze 170 godzin
    Wartość umowy
    42 500 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
15 ofert(łącznie na 6 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług diagnostycznych i kompensujących dla dzieci w pieczy zastępczej oraz usług wspierających dla ich opiekunów oraz wychowanków pieczy zastępczej będących w procesie usamodzielniania

Zamawiający Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie (Września, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług diagnostycznych i kompensujących dla dzieci w pieczy zastępczej oraz…”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość umów: 188 060 zł. Złożono 15 ofert.

Łączna wartość umów
188 060 zł
Liczba ofert
15 ofertłącznie, 6 części
Konkurencyjność
~2,3 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

8 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Joanna Dejko Studium Doskonalenia Zdolności Poznawczych (część 1); Przychodnia Primadent Sp. z o.o. (części 2, 4); Educafe Sp. z o.o. (części 3, 5, 6).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 188 060,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 15 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 631281051

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Wojska Polskiego 1

1.5.2.)Miejscowość

Września

1.5.3.)Kod pocztowy

62-300

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL414 - Koniński

1.5.7.)Numer telefonu

61 640 45 54

1.5.8.)Numer faksu

61 640 45 50

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@pcprwrzesnia.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.pcprwrzesnia.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-53658519-9f76-4ed2-bbfc-36fd15bbcd6b

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


pomoc społeczna, wsparcie rodziny i systemu pieczy zastępczej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usług diagnostycznych i kompensujących dla dzieci w pieczy zastępczej oraz usług wspierających dla ich opiekunów oraz wychowanków pieczy zastępczej będących w procesie usamodzielniania

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-53658519-9f76-4ed2-bbfc-36fd15bbcd6b

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00277922

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-06-13

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00025024/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Świadczenie usług diagnostycznych i kompensujących dla dzieci w pieczy zastępczej oraz usług wspierających dla ich opiekunów oraz wychowanków pieczy zastępczej będących w procesie usamodzielnienia

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Wsparcie deinstytucjonalizacji pieczy zastępczej w podregionie konińskim

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00180773

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BPZ.272.2.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie diagnozy pogłębionej przez psychologa dla dzieci umieszczonych w pieczy zastępczej dla 15 osób w wymiarze 40 godzin.

4.5.3.)Główny kod CPV

85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.5.5.)Wartość części

10600 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa wspierająca rozwój, kompensująca opóźnienia rozwoju mowy dzieci umieszczonych w pieczy zastępczej dla 20 osób w wymiarze 170 godzin.

4.5.3.)Główny kod CPV

85121240-7 - Usługi ENT lub audiologiczne

4.5.5.)Wartość części

35700 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Udzielenie wsparcia psychoterapeutycznego dla rodziców zastępczych dla 26 osób w wymiarze 180 godzin.

4.5.3.)Główny kod CPV

85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.5.5.)Wartość części

45900,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Udzielenie wsparcia psychoterapeutycznego dla usamodzielnianych wychowanków pieczy zastępczej dla 12 osób w wymiarze 80 godzin.

4.5.3.)Główny kod CPV

85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.5.5.)Wartość części

20400 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Udzielenie wsparcia psychoterapeutycznego dla dzieci umieszczonych w pieczy zastępczej dla 14 osób w wymiarze 130 godzin.

4.5.3.)Główny kod CPV

85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.5.5.)Wartość części

33150,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa wspierająca rozwój, kompensująca opóźnienia integracji sensorycznej dzieci umieszczonych w pieczy zastępczej dla 16 osób w wymiarze 170 godzin.

4.5.3.)Główny kod CPV

85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.5.5.)Wartość części

34850 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

9160,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

17440 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

9160 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Joanna Dejko Studium Doskonalenia Zdolności Poznawczych

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7131776704

7.3.4)Miejscowość

Stoczek

7.3.5)Kod pocztowy

21-077

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-05-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

9160,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

37400 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

52190 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

37400 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przychodnia Primadent Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7891753672

7.3.3)Ulica

Sądowa

7.3.4)Miejscowość

Września

7.3.5)Kod pocztowy

62-300

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-05-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

37400,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

39600 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

53820 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

45000 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Educafe Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6711833878

7.3.3)Ulica

Małachowsiego

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.5)Kod pocztowy

61-129

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-05-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

45000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

17600 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

24000 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

17600 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przychodnia Primadent Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7891753672

7.3.3)Ulica

Sądowa

7.3.4)Miejscowość

Września

7.3.5)Kod pocztowy

62-300

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-05-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

17600 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

36400 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

36400 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

36400 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Educafe Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6711833878

7.3.3)Ulica

Małachowskiego

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.5)Kod pocztowy

61-129

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-06-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

36400 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 27

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

42500 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

47600 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

42500 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 28

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Educafe Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6711833878

7.3.3)Ulica

Małachowskiego

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.5)Kod pocztowy

61-129

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 29

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-05-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

42500 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

85121270-6Usługi psychiatryczne lub psycholog…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
61 925 zł
Próbka: 46 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
29 821 zł197 500 zł
Rozstęp międzykwartylowy
167 679 zł
Źródło próbki
CPV 85121270· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
29 821 zł
Mediana
61 925 zł
Górny kwartyl
197 500 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Września.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 188 060 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 85121270-6 (Usługi psychiatryczne lub psychologiczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Joanna Dejko Studium Doskonalenia Zdolności Poznawczych (Stoczek). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.