Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

oferta z najniższą ceną (tj. 879450,00) przewyższa kwotę przeznaczoną na sfinansowanie zamówienia tj. 356000,00 Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty

Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy

Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Modernizacja ewidencji gruntów i budynków dla jednostki ewidencyjnej gm. Grodzisk Maz. (140504_5 - obszar wiejski) w powiecie grodziskim – część III – obej. obręby: Kady, Książenice, Książenice PGR

Zamawiający Powiat Grodziski (Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie) opublikował wynik postępowania „Modernizacja ewidencji gruntów i budynków dla jednostki ewidencyjnej gm. Grodzisk Maz.…”. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Powiat GrodziskiGrodzisk Mazowiecki, Mazowieckie (powiat Grodziski →)opublikowano 12 czerwca 2025
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podano
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: oferta z najniższą ceną (tj. 879450,00) przewyższa kwotę przeznaczoną na sfinansowanie zamówienia tj. 356000,00 Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty. Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy.

  • 2

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

POWIAT GRODZISKI

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 013269108

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Daleka 11a

1.5.2.)Miejscowość

Grodzisk Mazowiecki

1.5.3.)Kod pocztowy

05-825

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

starostwo@powiat-grodziski.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.powiat-grodziski.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://powiat-grodziski.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Modernizacja ewidencji gruntów i budynków dla jednostki ewidencyjnej gm. Grodzisk Maz. (140504_5 - obszar wiejski) w powiecie grodziskim – część III – obej. obręby: Kady, Książenice, Książenice PGR

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5b26f1d3-29fb-464f-91c3-f8a6cc05402b

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00275341

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-06-12

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00681553/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Modernizacja ewidencji gruntów i budynków dla gminy Grodzisk Mazowiecki,

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00248269

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.272.1.7.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

289000,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie modernizacji ewidencji gruntów i budynków zgodnie z projektem modernizacji uzgodnionym przez Mazowieckiego Wojewódzkiego Inspektora Nadzoru Geodezyjnego i Kartograficznego (Załącznik nr 8 do SWZ) oraz Warunkami Technicznymi (Załącznik nr 9 do SWZ), dla gminy Grodzisk Mazowiecki w powiecie grodziskim część nr III – obejmująca obręby ewidencyjne: Kady, Książenice, Książenice PGR, Marynin, Odrano Wola, Opypy, Radonie, Szczęsne, Urszulin, Zapole.
UWAGA:
Zakres wszystkich wykonywanych prac w ramach zamówienia jest zgodny z Projektem modernizacji ewidencji gruntów i budynków (rozdział IV – Zakres prac przewidywany do wykonania przez Wykonawcę), zaś podział na etapy został opisany w niniejszym SWZ.
W związku z powyższym :

Etap I obejmować będzie prace wyszczególnione w Projekcie modernizacji w rozdziale IV pkt od 1 do 10 oraz opisane odpowiednio w Warunkach Technicznych,

Etap II obejmować będzie prace wyszczególnione w Projekcie modernizacji w rozdziale IV pkt od 11 do 16 oraz opisane odpowiednio w Warunkach Technicznych,

Etap III obejmować będzie prace wyszczególnione w Projekcie modernizacji w rozdziale IV pkt: od 17 do 23 oraz opisane odpowiednio w Warunkach Technicznych,

Etap IV obejmować będzie prace wyszczególnione w Projekcie modernizacji w rozdziale IV pkt: od 24 do 27 oraz opisane odpowiednio w Warunkach Technicznych.

4.5.3.)Główny kod CPV

71354300-7 - Usługi badań katastralnych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71353200-9 - Usługi opomiarowania

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

oferta z najniższą ceną (tj. 879450,00) przewyższa kwotę przeznaczoną na sfinansowanie zamówienia tj. 356000,00 Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

879450,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

879450,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

879450,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71354300-7Usługi badań katastralnych
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Grodziski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Grodzisk Mazowiecki.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71354300-7 (Usługi badań katastralnych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.