Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: Agencja Ochrona Kowalczyk Security Sp. z o.o

Wartość umowy
942 528 zł
Umowa zawarta
2 czerwca 2025
Okres realizacji
od 2 czerwca 2025 do 31 maja 2026
Oferty w postępowaniu
7 ofertceny: 942 528 zł – 1 166 236 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Częstotliwość nadzoru usługi ochrony40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług ochrony osób i mienia

Zamawiający Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku (Świdnik, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług ochrony osób i mienia”, wybierając ofertę wykonawcy Agencja Ochrona MK Sp. z o.o. Wartość umowy: 942 528 zł. Złożono 7 ofert.

Wartość umowy
942 528 zł
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~4,8 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: Agencja Ochrona MK Sp. z o.o. (Warszawa), wspólnie z: Agencja Ochrona Kowalczyk Security Sp. z o.o.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 942 528,09 zł (umowę zawarto 2 czerwca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert; ceny wahały się od 942 528,09 zł do 1 166 236,19 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 2 czerwca 2025 r. do 31 maja 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail