Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
263 549 zł
Umowa zawarta
9 czerwca 2025
Okres realizacji
2 miesiące
Oferty w postępowaniu
9 ofertceny: 263 549 zł – 352 280 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa drogi do pól i gospodarstw rolnych w miejscowości Kazanów

Zamawiający Gmina Kazanów (Kazanów, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa drogi do pól i gospodarstw rolnych w miejscowości Kazanów”, wybierając ofertę wykonawcy BUDROMOST - STARACHOWICE SP. Z O.O. Wartość umowy: 263 549 zł. Złożono 9 ofert.

Zamawiający: Gmina KazanówKazanów, Mazowieckie (powiat Zwoleński →)opublikowano 9 czerwca 2025
Wartość umowy
263 549 zł
Liczba ofert
9 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy BUDROMOST - STARACHOWICE SP. Z O.O. (WĄCHOCK), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 263 548,66 zł (umowę zawarto 9 czerwca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 9 ofert; ceny wahały się od 263 548,66 zł do 352 279,87 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 2 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA KAZANÓW

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 670223793

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Plac Partyzantów 28

1.5.2.)Miejscowość

Kazanów

1.5.3.)Kod pocztowy

26-713

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL921 - Radomski

1.5.7.)Numer telefonu

483864910

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@kazanow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.kazanow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-26057caa-29df-4a00-95d9-48e3feb17f26

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przebudowa drogi do pól i gospodarstw rolnych w miejscowości Kazanów

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-26057caa-29df-4a00-95d9-48e3feb17f26

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00269029

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-06-09

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00042851/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.4 Przebudowa drogi do pól i gospodarstw rolnych w miejscowości Kazanów

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00200923

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RGK.271.1.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje realizację zadania: „Przebudowa drogi do pól i gospodarstw rolnych w miejscowości Kazanów”
Zakres robót obejmuje wykonanie: robót przygotowawczych, podbudowy, nawierzchni jezdni, poboczy.
Szczegółowy zakres robót opisany jest w przedmiarze robót oraz specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych.

4.5.3.)Główny kod CPV

45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

9

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

9

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

9

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

263548,66 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

352279,87 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

263548,66 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BUDROMOST - STARACHOWICE SP. Z O.O.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6641936388

7.3.4)Miejscowość

WĄCHOCK

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-06-09

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

263548,66 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

2 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233100-0Roboty w zakresie budowy autostrad,…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
635 266 zł
Próbka: 863 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
305 094 zł1 626 016 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 320 922 zł
Źródło próbki
CPV 45233· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
305 094 zł
Mediana
635 266 zł
Górny kwartyl
1 626 016 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Kazanów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kazanów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 263 549 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233100-0 (Roboty w zakresie budowy autostrad. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: BUDROMOST - STARACHOWICE SP. Z O.O. (WĄCHOCK). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 9 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.