Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: BLUE HUNTERS Sp. z o.o. Sp.k. , GREEN HUNTERS Sp. z o.o .Sp k., HUNTERS OCHRONA PLUS Sp. z o.o., HUMAN HUNTERS Sp. z o.o. Sp.k., HUNTERS 24 Sp. z o.o. Sp.k

Cena wybranej oferty
154 216 zł
Umowa zawarta
9 maja 2025
Okres realizacji
do 2 stycznia 2025
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 154 216 zł – 155 054 złodrzucone: 2
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług ochrony fizycznej i monitoringu w Dworze Skrzynki w 2025 roku

Zamawiający Instytut Skrzynki - Instytut Dokumentacji, Rozwoju i Promocji Dziedzictwa Kulturowego i Kulinarnego Powiatu Poznańskiego (Skrzynki, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług ochrony fizycznej i monitoringu w Dworze Skrzynki w 2025 roku”, wybierając ofertę wykonawcy HOLDING HUNTERS Sp. z o.o. Sp.k. Cena wybranej oferty: 154 216 zł. Złożono 4 oferty.

Cena wybranej oferty
154 216 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: HOLDING HUNTERS Sp. z o.o. Sp.k. (Grodzisk Wielkopolski), wspólnie z: BLUE HUNTERS Sp. z o.o. Sp.k. , GREEN HUNTERS Sp. z o.o .Sp k., HUNTERS OCHRONA PLUS Sp. z o.o., HUMAN HUNTERS Sp. z o.o. Sp.k., HUNTERS 24 Sp. z o.o. Sp.k.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 154 216,17 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 154 216,17 zł do 155 053,80 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 2 stycznia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

INSTYTUT SKRZYNKI - INSTYTUT DOKUMENTACJI, ROZWOJU I PROMOCJI DZIEDZICTWA KULTUROWEGO I KULINARNEGO POWIATU POZNAŃSKIEGO

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 388887726

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Plac Parkowy 1

1.5.2.)Miejscowość

Skrzynki

1.5.3.)Kod pocztowy

62-060

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL418 - Poznański

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

kontakt@instytutskrzynki.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.smakipowiatupoznanskiego.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b467939e-4689-4aee-a6c4-fdb2010ff5a3

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Rekreacja, kultura i religia

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usług ochrony fizycznej i monitoringu w Dworze Skrzynki w 2025 roku

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b467939e-4689-4aee-a6c4-fdb2010ff5a3

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00267364

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-06-08

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00035809/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Świadczenie usług ochrony fizycznej i monitoringu w Dworze Skrzynki w 2025 roku

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00665393

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZZP.271.513.2024.KJ

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1. Przedmiotem zamówienia jest realizowanie usług ochrony fizycznej i monitoringu Dworu w Skrzynkach tj. mienia znajdującego się na nieruchomości stanowiącej własność Powiatu Poznańskiego, położonej w Skrzynkach (62-060) przy Placu Parkowym 1, gmina Stęszew, zabudowanej zabytkowym Dworkiem (dz. nr 130/1, 130/3, 130/15-130/19) i będącej siedzibą Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określaj Załącznik nr 1 do SWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ).

4.5.3.)Główny kod CPV

79710000-4 - Usługi ochroniarskie

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

154216,17 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

155053,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

154216,17 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
HOLDING HUNTERS Sp. z o.o. Sp.k.

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: BLUE HUNTERS Sp. z o.o. Sp.k. , GREEN HUNTERS Sp. z o.o .Sp k., HUNTERS OCHRONA PLUS Sp. z o.o., HUMAN HUNTERS Sp. z o.o. Sp.k., HUNTERS 24 Sp. z o.o. Sp.k.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9950254487

7.3.3)Ulica

Bukowska 114

7.3.4)Miejscowość

Grodzisk Wielkopolski

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-05-09

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

103959,56 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-01-02

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79710000-4Usługi ochroniarskie
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
581 845 zł
Próbka: 208 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
292 117 zł1 485 723 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 193 606 zł
Źródło próbki
CPV 79710000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
292 117 zł
Mediana
581 845 zł
Górny kwartyl
1 485 723 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Instytut Skrzynki - Instytut Dokumentacji, Rozwoju i Promocji Dziedzictwa Kulturowego i Kulinarnego Powiatu Poznańskiego prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Skrzynki.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 154 216 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79710000-4 (Usługi ochroniarskie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: HOLDING HUNTERS Sp. z o.o. Sp.k. (Grodzisk Wielkopolski). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.