Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
464 356 zł
Umowa zawarta
22 maja 2025
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 464 356 zł – 465 309 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Bieżące remonty infrastruktury technicznej uszkodzonej podczas wystąpienia powodzi na terenie Gminy Nowa Ruda

Zamawiający Gmina Nowa Ruda (Nowa Ruda, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Bieżące remonty infrastruktury technicznej uszkodzonej podczas wystąpienia powodzi na…”, wybierając ofertę wykonawcy Serafiński Roads Sp. z o.o. Wartość umowy: 464 356 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina Nowa RudaNowa Ruda, Dolnośląskie (powiat Kłodzki →)opublikowano 6 czerwca 2025
Wartość umowy
464 356 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    15 kwietnia 2025

    Termin ofert: 30 kwietnia 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    06 czerwca 2025

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Serafiński Roads Sp. z o.o. (Ludwikowice Kłodzkie), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 464 355,75 zł (umowę zawarto 22 maja 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 464 355,75 zł do 465 309,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail