Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
25 523 zł
Umowa zawarta
6 czerwca 2025
Okres realizacji
od 6 czerwca 2025 do 30 listopada 2025
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 25 523 zł – 28 536 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności faktury40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa urządzeń podtrzymujących sieć informatyczną dla Powiatowego Urzędu Pracy w Radomiu

Zamawiający Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu (Radom, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa urządzeń podtrzymujących sieć informatyczną dla Powiatowego Urzędu Pracy w Radomiu”, wybierając ofertę wykonawcy GRUPA E Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Wartość umowy: 25 523 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Powiatowy Urząd Pracy w RadomiuRadom, Mazowieckieopublikowano 6 czerwca 2025
Wartość umowy
25 523 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy GRUPA E Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Tychy), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 25 522,50 zł (umowę zawarto 6 czerwca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 25 522,50 zł do 28 536,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 6 czerwca 2025 r. do 30 listopada 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail