Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

To ogłoszenie jest wynikiem postępowania bez wyboru wykonawcy. Szczegóły formalne znajdziesz w treści ogłoszenia.

Podstawa: art. 255 pkt 5 ustawy

Oferty w postępowaniu
3 ofertywszystkie od małych i średnich firm
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Świadczenie usług Inżyniera Kontraktu związanych z realizacją projektu pn. Modernizacja cyfrowa w Gminie Stalowa Wola i jej jednostkach organizacyjnych”

Zamawiający Stalowowolskie Centrum Usług Wspólnych (Stalowa Wola, Podkarpackie) opublikował wynik postępowania „Świadczenie usług Inżyniera Kontraktu związanych z realizacją projektu pn. Modernizacja…”. Złożono 3 oferty.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podano
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Podstawa: art. 255 pkt 5 ustawy.

  • 2

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty, wszystkie od małych i średnich firm.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi zamawiający centralny

1.2.)Nazwa zamawiającego

Stalowowolskie Centrum Usług Wspólnych

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 384503002

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Al. Jana Pawła II 25A

1.5.2.)Miejscowość

Stalowa Wola

1.5.3.)Kod pocztowy

37-450

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL824 - Tarnobrzeski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

bzielinska@stalowawola.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.stalowawola.pl//?c=mdTresc-cmPokaz-1657

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-33677706-1830-11ef-a7c1-72acb4a2af8f

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Świadczenie usług Inżyniera Kontraktu związanych z realizacją projektu pn. Modernizacja cyfrowa w Gminie Stalowa Wola i jej jednostkach organizacyjnych”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-33677706-1830-11ef-a7c1-72acb4a2af8f

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00261898

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-06-04

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Fundusze Europejskie dla Podkarpacia na lata 2021-2027, priorytet FEPK.01 Konkurencyjna i cyfrowa gospodarka, działanie FEPK.01.02 Cyfryzacja

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00337585

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP – II.271.105.2024.BZ

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest „Świadczenie usług Inżyniera Kontraktu związanych z realizacją projektu pn. Modernizacja cyfrowa w Gminie Stalowa Wola i jej jednostkach organizacyjnych” w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia na lata 2021-2027, priorytet FEPK.01 Konkurencyjna i cyfrowa gospodarka, działanie FEPK.01.02 Cyfryzacja.
2. Przedmiotem zamówienia jest usługa pełnienia funkcji Inżyniera Kontraktu, odpowiedzialnego za przygotowanie dokumentacji niezbędnej do wszczęcia postępowań w trybie zamówień publicznych, w tym analizy potrzeb, oszacowania wartości i opisu przedmiotu zamówienia wraz z przeprowadzeniem analizy technicznej oraz wsparciem eksperckim i nadzorem w czasie przygotowania do realizacji, wdrożenia finansowego rozliczania projektu i odbiorów w ramach Projektu zgodnie z załączonym szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia.
3. Na potrzeby niniejszego Opisu Przedmiotu Zamówienia usługi Inżyniera kontraktu należy przez to rozumieć usługi związane z przygotowaniem dokumentacji przetargowej, udział w przygotowaniu dokumentacji w szczególności Opisu Przedmiotu Zamówienia, wsparcia Zamawiającego w przeprowadzeniu procesu udzielania zamówień publicznych, współudział w pracach związanych z realizacją wdrożeń systemów.
4. Przedmiot zamówienia obejmuje zakres:
a. przeprowadzenie analizy potrzeb Zamawiającego;
b. przygotowanie Opisów Przedmiotu zamówienia (OPZ); w szczególności projektu treści merytorycznych szczegółowych opisów przedmiotu zamówienia dotyczącego m.in. dostawy, wdrożenia i odbiorów produktów, w tym harmonogramu realizacji prac;
c. przygotowania SWZ wraz z niezbędnymi załącznikami;
d. oszacowanie wartości zamówienia;
e. Wsparcie merytoryczne na czas prowadzanych postępowań, w szczególności zapewnienie asysty eksperckiej w opracowaniu przygotowywania odpowiedzi na pytania zadane w czasie prowadzonych postępowań przetargowych przez potencjalnych Wykonawców do ogłoszonych OPZ oraz doradztwo w trakcie postępowań przetargowych;
f. Współuczestniczenie w pracach związanych z realizacją wdrożeń systemów objętych postępowaniami przetargowymi;
g. Współuczestniczenie w procedurach odbiorowych związanych z odbiorem poszczególnych części projektu oraz odbiorem końcowym projektu;
h. Zapewnienie asysty eksperckiej w zakresie przygotowania wyjaśnień i odpowiedzi do Instytucji Zarządzającej związanych z ogłoszonymi postępowaniami w ramach Projektu oraz finansowego rozliczania Projektu;

4.5.3.)Główny kod CPV

72220000-3 - Usługi doradcze w zakresie systemów i doradztwo techniczne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 5 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

„Świadczenie usług Inżyniera Kontraktu związanych z realizacją projektu pn. Modernizacja cyfrowa w Gminie Stalowa Wola i jej jednostkach organizacyjnych” w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia na lata 2021-2027, priorytet FEPK.01 Konkurencyjna i cyfrowa gospodarka, działanie FEPK.01.02 Cyfryzacja zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 5 Pzp gdyż zachodzi okoliczność uniemożliwiająca zawarcie umowy w sprawie zamówienia publicznego w czasie umożliwiającym jego realizację, a dalsze prowadzenie postępowania oraz ewentualne wszczęcie nowego postępowania uniemożliwi osiągnięcie celu zamówienia.
W toku prowadzonego postępowania wystąpiły okoliczności, które wpłynęły na znaczne wydłużenie procedury, w tym m.in. konieczność udzielania wyjaśnień wykonawcom, procedury odwoławczej przed KIO, co uniemożliwiło skuteczną realizację zamówienia w przewidzianym terminie – wynikającym m.in. z harmonogramu finansowania, a w rezultacie skutkowało rozwiązaniem umowy o dofinansowanie.

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

147600,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

260000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

72220000-3Usługi doradcze w zakresie systemów…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Stalowowolskie Centrum Usług Wspólnych prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Stalowa Wola.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 72220000-3 (Usługi doradcze w zakresie systemów i doradztwo techniczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.