Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 4 częściach4 części
Łączna wartość wybranych ofert
524 705 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Cena wybranej oferty
    93 666 zł
    4 oferty
  2. Umowa zawarta
    Cena wybranej oferty
    141 035 zł
    4 oferty
  3. Umowa zawarta
    Cena wybranej oferty
    154 756 zł
    4 oferty
  4. Umowa zawarta
    Cena wybranej oferty
    135 248 zł
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
16 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług konserwacji, drobnych napraw i robót awaryjnych w branży instalacyjnej: wodno-kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania i gazowej w zasobach TBS Wrocław Sp. z o.o.

Zamawiający Towarzystwo Budownictwa Społecznego Wrocław Sp. z o.o. (Wrocław, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług konserwacji, drobnych napraw i robót awaryjnych w branży instalacyjnej:…”, wybierając ofertę wykonawcy Ekoline Paweł Papużyński. Łączna wartość ofert: 524 705 zł. Złożono 16 ofert.

Łączna wartość ofert
524 705 zł
Liczba ofert
16 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~1,9 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    13 marca 2025

    Termin ofert: 28 marca 2025 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 czerwca 2025

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 4 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Ekoline Paweł Papużyński za łącznie 524 705,05 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 16 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO WROCŁAW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.3.)Oddział zamawiającego

Biuro Zamówień Publicznych

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 931934621

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Stanisława Przybyszewskiego 102-104

1.5.2.)Miejscowość

Wrocław

1.5.3.)Kod pocztowy

51-148

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

bzp@tbs-wroclaw.com.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.tbs-wroclaw.com.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://tbs-wroclaw.logintrade.net/zapytania_email,193143,347057da6dbfae1d65fa0f2ae7bac0fd.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Budownictwo i obiekty komunalne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usług konserwacji, drobnych napraw i robót awaryjnych w branży instalacyjnej: wodno-kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania i gazowej w zasobach TBS Wrocław Sp. z o.o.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1e9bbc81-2f64-4fbe-bf67-da448b218552

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00260906

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-06-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00144068

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BZP.360.7.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres przedmiotowego zamówienia obejmuje konserwacje, naprawy, wymiany i roboty awaryjne na wszystkich instalacjach wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania i gazowych w częściach administracyjnych budynków mieszkalnych, na terenie zewnętrznym nieruchomości oraz w lokalach mieszkalnych, mające na celu zapewnienie stałej sprawności użytkowej, technicznej i prawidłowego działania zgodnie z wymaganiami prawa oraz obowiązującymi przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy.3. Wykaz budynków objętych konserwacją, położonych we Wrocławiu dla Zadania nr 1:
L.p. ZADANIE NR 1
1 ul. Stanisława Przybyszewskiego nr 112-114,
2 ul. Bolesława Krzywoustego nr 91,
3 ul. Bolesława Krzywoustego nr 93-93A,
4 ul. Bolesława Krzywoustego nr 285,
5 ul. Zielnej nr 4-6-8-10-12-14-16-18-20-22,
6 ul. Zielnej 4a -4b-4c-4d,
7 ul. Michała Tadeusza Falzmanna nr 17-19-21-23-25,
8 ul. Michała Tadeusza Falzmanna nr 27-29-31-33 –ul. Kamieńskiego 200,
9 ul. Kasztelańskiej nr 13-15-17-19
10 ul. Kasztelańskiej nr 21,
11 ul. Przybyszewskiego 102/104 -budynek biurowy Spółki (siedziba)
12 ul. Tylnej nr 14 - budynek biurowy Spółki
13 ul. Trzebnickiej nr 76 - budynek biurowy Spółki
14 ul. Trzebnickiej nr 76b -76c- 76d - 76e,

4.5.3.)Główny kod CPV

50700000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

50720000-8 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji centralnego ogrzewania

50800000-3 - Różne usługi w zakresie napraw i konserwacji

4.5.5.)Wartość części

157140 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres przedmiotowego zamówienia obejmuje konserwacje, naprawy, wymiany i roboty awaryjne na wszystkich instalacjach wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania i gazowych w częściach administracyjnych budynków mieszkalnych, na terenie zewnętrznym nieruchomości oraz w lokalach mieszkalnych, mające na celu zapewnienie stałej sprawności użytkowej, technicznej i prawidłowego działania zgodnie z wymaganiami prawa oraz obowiązującymi przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy. Wykaz budynków objętych konserwacją położonych we Wroclawiu, dla Zadania 2 ZADANIE NR 2
ul. Stacha Świstackiego nr 5-7-9-11- 13,
ul. Bytomskiej nr 1,
ul. Bytomskiej nr 3-5,
ul. Wileńskiej nr 1-3-5-7-9-11-13,
ul. Wileńskiej nr 15-17-19-21-23-25-27,
ul. Wileńskiej nr 29-31-33-35-37 –Pionierów 5-7,
ul. Wileńskiej nr 2-4-6-8-10-12- Syjamskiej 4,
ul. Wileńskiej nr 14-16-18-20-22-24-Pionierów 9,
ul. Cedrowej nr 1-3-Pionierów 4-6,
ul. Cedrowej nr 5-7-9-11-13,
ul. Cedrowej nr 15-17-19-21-23-Topolowej 5.
ul. Cedrowej nr 2-4-6-8-10-12-Pionierów 8,
ul. Cedrowej nr 14-16-18-20.
ul. Cedrowej nr 22-24-26-28-Topolowej 3,
ul. Leonarda da Vinci nr 5a-6a-7a-8a-9a-10a,
ul. Leonarda da Vinci nr 11a-11b-12a-12b-12c,
ul. Pakistańskiej nr 5-7-9-11-Wiertnamskiej nr 3
ul. Birmańskiej nr 1 – Mościckiego nr 42a-42b-42c
ul. Afgańskiej nr 2-4-6,
ul. Afgańskiej nr 8-10-12-14,

4.5.3.)Główny kod CPV

50700000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

50720000-8 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji centralnego ogrzewania

50800000-3 - Różne usługi w zakresie napraw i konserwacji

4.5.5.)Wartość części

236520 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres przedmiotowego zamówienia obejmuje konserwacje, naprawy, wymiany i roboty awaryjne na wszystkich instalacjach wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania i gazowych w częściach administracyjnych budynków mieszkalnych, na terenie zewnętrznym nieruchomości oraz w lokalach mieszkalnych, mające na celu zapewnienie stałej sprawności użytkowej, technicznej i prawidłowego działania zgodnie z wymaganiami prawa oraz obowiązującymi przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy. Wykaz budynków objętych konserwacją położonych we Wrocławiu dla Zadania nr 3. ZADANIE NR 3
ul. Błońskiej nr 1-3-5,
ul. Błońskiej nr 7-9,
ul. Prężyckiej nr 19-21-23,
ul. Prężyckiej nr 25-27-29,
ul. Prężyckiej nr 31-33-35
ul. Prężyckiej nr 37-39-41,
ul. Prężyckiej nr 66-68-70,
ul. Prężyckiej nr 72-74-76,
ul. Dolnobrzeskiej nr 13-15-17,
ul. Dolnobrzeskiej nr 19-21-23,
ul. Dolnobrzeskiej nr 25-27-29,
ul. Dolnobrzeskiej nr 31-31a
ul. Dolnobrzeskiej nr 33-35-37,
ul. Dolnobrzeskiej nr 39-41-43,
ul. Dolnobrzeskiej nr 45-47-49,
ul. Dolnobrzeskiej nr 24-26-28-30,
ul. Dolnobrzeskiej nr 36-36a,
ul. Dolnobrzeskiej nr 40- 40a,
ul. Dolnobrzeskiej nr 42- 42a,
ul. Dolnobrzeskiej nr 44 - 44a,
ul. Brzezińskiej nr 13-15-17-19-21-23-25-27-29,
ul. Brzezińskiej nr 31-33-35-37-39-41-43,
ul. Krępickiej nr 44-44a-44b-44c-44d–44e- 44F
ul. Krępickiej nr 46-46a-46b-46c-46d,
ul. Prochowickiej nr 1-3-5,
ul. Prochowickiej nr 7-9-11,
ul. Prochowickiej nr 13-15-17,
ul. Prochowickiej nr 2-4,
ul. Prochowickiej nr 6-8.
ul. Prochowickiej nr 10-12,
ul. Błońska 2-4-6,
Ul. Błońska 8-10-12,
ul. Błońska 14-16-18,
ul. Błońska 20-22,
ul. Uraska 1-3-5
ul. Uraska 7-9-11
ul. Uraska 13-15-17
ul. Uraska 19-21-23
ul. Uraska 25-27-29
ul. Uraska 31-33-35
ul.Uraska 37-39-41
Ul. Dolnobrzeska 11-11a-11b

4.5.3.)Główny kod CPV

50700000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

50720000-8 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji centralnego ogrzewania

50800000-3 - Różne usługi w zakresie napraw i konserwacji

4.5.5.)Wartość części

259200 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres przedmiotowego zamówienia obejmuje konserwacje, naprawy, wymiany i roboty awaryjne na wszystkich instalacjach wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania i gazowych w częściach administracyjnych budynków mieszkalnych, na terenie zewnętrznym nieruchomości oraz w lokalach mieszkalnych, mające na celu zapewnienie stałej sprawności użytkowej, technicznej i prawidłowego działania zgodnie z wymaganiami prawa oraz obowiązującymi przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy. Wykaz budynków objętych konserwacja ,położonych we Wrocławiu dla Zadania nr 4 .ZADANIE NR 4
ul. Daktylowej nr 1,
ul. Daktylowej nr 3,
ul. Daktylowej nr 5,
ul. Rodzynkowej nr 1,
ul. Rodzynkowej nr 3,
ul. Rodzynkowej nr 5,
ul. Rodzynkowej nr 2,
ul. Rodzynkowej nr 4-6,
ul. Rodzynkowej nr 8-10,
ul. Rodzynkowej nr 12-14,
ul. Wojanowskiej nr 2,
ul. Wojanowskiej nr 4,
ul. Wojanowskiej nr 6,
ul. Wojanowskiej nr 8-10,
ul. Wojanowskiej nr 12-14,
ul. Wojanowskiej nr 16-18,
ul. Wojanowskiej nr 20-22,
ul. Wojanowskiej nr 24,
ul. Wojanowskiej nr 26-28,
ul. Wojanowskiej nr 30,
ul. Wojanowskiej nr 32,
ul. Wojanowskiej nr 34-36,
ul. Wojanowskiej nr 38-40,
ul. Wojanowskiej nr 42-44,
ul. Wojanowskiej nr 46,
ul. Wojanowskiej nr 48,
ul. Wojanowskiej nr 50-52,
ul. Wojanowskiej nr 54-56,
ul. Wojanowskiej nr 58,
ul. Wojanowskiej nr 60,
ul. Wojanowskiej nr 62-64,
ul. Wojanowskiej nr 66-68,
ul. Wojanowskiej nr 70,
ul. Wojanowskiej nr 72,
ul. Wojanowskiej nr 74-76,
ul. Wojanowskiej nr 78-80
ul. Wojanowskiej nr 82-84,
ul. Wojanowska nr 30/K (kotłownia)
ul. Brzozy nr 21-23-25- Berga nr 7-9-11-13- Bieńkowskiego nr 20-22-24,
ul. Górniczej nr 24-26-28-30-32-34-36-38-40-42-44-46-48-50,

4.5.3.)Główny kod CPV

50700000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

50800000-3 - Różne usługi w zakresie napraw i konserwacji

50720000-8 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji centralnego ogrzewania

4.5.5.)Wartość części

226800,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

93665,53 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

140425,87 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

93665,53 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Ekoline Paweł Papużyński

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7381945585

7.3.3)Ulica

Lawendowa 10

7.3.4)Miejscowość

Ślęza

7.3.5)Kod pocztowy

55-040

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-06-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

173842,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

18 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

141035,10 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

202451 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

141035,10 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Ekoline Paweł Papużyński

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7381945585

7.3.3)Ulica

Lawendowa 10

7.3.4)Miejscowość

Ślęza

7.3.5)Kod pocztowy

55-040

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-06-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

261759,60 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

18 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

154756,31 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

217227,96 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

154756,31 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Ekoline Paweł Papużyński

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7381945585

7.3.3)Ulica

Lawendowa 10

7.3.4)Miejscowość

Ślęza

7.3.5)Kod pocztowy

55-040

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-06-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

287226,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

18 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

135248,11 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

194144,60 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

135248,11 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Ekoline Paweł Papużyński

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7381945585

7.3.3)Ulica

Lawendowa 10

7.3.4)Miejscowość

Ślęza

7.3.5)Kod pocztowy

55-040

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-06-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

251019,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

18 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

50700000-2Usługi w zakresie napraw i konserwa…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
468 333 zł
Próbka: 15 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
268 662 zł770 666 zł
Rozstęp międzykwartylowy
502 005 zł
Źródło próbki
CPV 50700000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
268 662 zł
Mediana
468 333 zł
Górny kwartyl
770 666 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Towarzystwo Budownictwa Społecznego Wrocław Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wrocław.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 524 705 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 50700000-2 (Usługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Ekoline Paweł Papużyński (Ślęza). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.