Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
571 270 zł
Umowa zawarta
23 maja 2025
Okres realizacji
do 12 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Przeprowadzenie analiz skuteczności i efektywności przeprowadzanych szkoleń8%Posiadanie certyfikatu jakości usług w zakresie szkoleń związanych z przedmiotem zamówieni12%doświadczenie zawodowe instruktorów i wykładowców Wykonawcy do przeprowadzenia zajęć teore10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przeprowadzenie szkolenia pn.: „Prawo jazdy kat. C wraz z kwalifikacją wstępną przyspieszoną lub kwalifikacją wstępną uzupełniającą przyspieszoną w zakresie bloku programowego kat. C, C+E, C1, C1+E”

Zamawiający Miasto st. Warszawa - Urząd Pracy m. st. Warszawy (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Przeprowadzenie szkolenia pn.: Prawo jazdy kat. C wraz z kwalifikacją wstępną…”, wybierając ofertę wykonawcy Andrzej Szope prowadzący działalność pod firmą LINIA Andrzej Szope. Wartość umowy: 571 270 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Miasto st. Warszawa - Urząd Pracy m. st. WarszawyWarszawa, Mazowieckieopublikowano 3 czerwca 2025
Wartość umowy
571 270 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Andrzej Szope prowadzący działalność pod firmą LINIA Andrzej Szope (Warszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 571 270,00 zł (umowę zawarto 23 maja 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 12 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Miasto st. Warszawa - Urząd Pracy m. st. Warszawy

1.3.)Oddział zamawiającego

Urząd Pracy m. st. Warszawy

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 016210417

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Grochowska 171 B

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

04-111

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne@up.warszawa.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

warszawa.praca.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3e62362c-72ab-48f0-be93-4e001e276d4f

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ochrona socjalna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przeprowadzenie szkolenia pn.: „Prawo jazdy kat. C wraz z kwalifikacją wstępną przyspieszoną lub kwalifikacją wstępną uzupełniającą przyspieszoną w zakresie bloku programowego kat. C, C+E, C1, C1+E”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-3e62362c-72ab-48f0-be93-4e001e276d4f

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00260325

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-06-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00056676/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.2 Prawo jazdy kat. C wraz z kwalifikacją wstępną przyspieszoną lub kwalifikacją wstępną przyspieszoną uzupełniającą

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00211586

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

6/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie szkolenia pn.: „Prawo jazdy kat. C wraz z kwalifikacją wstępną przyspieszoną lub kwalifikacją wstępną uzupełniającą przyspieszoną w zakresie bloku programowego kat. C, C+E, C1, C1+E”
które obejmuje:
1) badania psychologiczne i lekarskie,
2) zajęcia teoretyczne i praktyczne z zakresu prawa jazdy kat. C i kwalifikacji wstępnej przyspieszonej lub kwalifikacji wstępnej uzupełniającej przyspieszonej w zakresie bloku programowego kat. C, C+E, C1, C1+E
3) egzamin państwowy na prawo jazdy kat. C,
4) test kwalifikacyjny,
5) ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków wskazanych uczestników szkolenia.

4.5.3.)Główny kod CPV

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

80411100-9 - Usługi w zakresie egzaminów na prawo jazdy

80411200-0 - Usługi szkół nauki jazdy

85121000-3 - Usługi medyczne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

571270 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

571270 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

571270 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Andrzej Szope prowadzący działalność pod firmą LINIA Andrzej Szope

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5262192500

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-05-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

571270 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-12

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80500000-9Usługi szkoleniowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
87 474 zł
Próbka: 131 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
39 734 zł288 514 zł
Rozstęp międzykwartylowy
248 781 zł
Źródło próbki
CPV 80500000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
39 734 zł
Mediana
87 474 zł
Górny kwartyl
288 514 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto st. Warszawa - Urząd Pracy m. st. Warszawy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 571 270 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 80500000-9 (Usługi szkoleniowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Andrzej Szope prowadzący działalność pod firmą LINIA Andrzej Szope (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.