Wynik częściowy: umowy w 1 z 2 części, 1 unieważniono2 części
Łączna wartość umów
678 400 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 11) Część I - Rodzinny Dom Pomocy "Pod Kasztanami": dla maksymalnie 8 osób dorosłych, w budynku zlokalizowanym w Wińsku ul. Piłsudskiego 23, stanowiącym własność Gminy Wińsko do którego Wykonawca będzie posiadał umowę najmu zawartą z Gminą W
    Wartość umowy
    678 400 zł
    1 oferta
  2. Unieważniona
    Część 2Rodzinny Dom Pomocy "Lawendowy Dom": dla maksymalnie 3 osób dorosłych, w budynku zlokalizowanym w Wińsku ul. Piłsudskiego 34A stanowiącym własność Gminy Wińsko do którego Wykonawca będzie posiadał umowę najmu zawartą z Gminą Wińsko na czas
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
Oferty w postępowaniu
1 oferta(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Prowadzenie Rodzinnych Domów Pomocy w Wińsku”

Zamawiający Gminny Ośrodek Pomocy społecznej w Wińsku (Wińsko, Dolnośląskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Prowadzenie Rodzinnych Domów Pomocy w Wińsku”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 678 400 zł. Złożono 1 ofertę.

Łączna wartość umów
678 400 zł
Liczba ofert
1 ofertałącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 2 części: w 1 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 678 400,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 1 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gminny Ośrodek Pomocy społecznej w Wińsku

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 005952892

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Pl. Wolności 13

1.5.2.)Miejscowość

Wińsko

1.5.3.)Kod pocztowy

56-160

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL518 - Wrocławski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gops@gopswinsko.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.gopswinsko.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9889fd77-3aa1-48af-ae0e-9c336ffa6994

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ochrona socjalna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Prowadzenie Rodzinnych Domów Pomocy w Wińsku”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-9889fd77-3aa1-48af-ae0e-9c336ffa6994

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00260157

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-06-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00219634

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

GOPS.341.06.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

678400,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1)Część I - Rodzinny Dom Pomocy "Pod Kasztanami&#34

dla maksymalnie 8 osób dorosłych, w budynku zlokalizowanym w Wińsku ul. Piłsudskiego 23, stanowiącym własność Gminy Wińsko do którego Wykonawca będzie posiadał umowę najmu zawartą z Gminą Wińsko na czas prowadzenia Rodzinnego Domu Pomocy. W budynku tym Wykonawca może prowadzić wyłącznie RDP.

4.5.3.)Główny kod CPV

85144100-1 - Usługi ośrodków opiekuńczych zapewniających zakwaterowanie

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

85311200-4 - Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych

85311100-3 - Usługi opieki społecznej dla osób starszych

85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

4.5.5.)Wartość części

678400,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II - Rodzinny Dom Pomocy "Lawendowy Dom": dla maksymalnie 3 osób dorosłych, w budynku zlokalizowanym w Wińsku ul. Piłsudskiego 34A stanowiącym własność Gminy Wińsko do którego Wykonawca będzie posiadał umowę najmu zawartą z Gminą Wińsko na czas prowadzenia Rodzinnego Domu Pomocy

4.5.3.)Główny kod CPV

85144100-1 - Usługi ośrodków opiekuńczych zapewniających zakwaterowanie

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

85311200-4 - Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych

85311100-3 - Usługi opieki społecznej dla osób starszych

85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

4.5.5.)Wartość części

254400,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

678400,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

678400,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

678400,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Rodzinny Dom Pomocy " Pod Kasztanami " Filimoniak Magdalena

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 9880305356

7.3.3)Ulica

Piłsudskiego

7.3.4)Miejscowość

Wińsko

7.3.5)Kod pocztowy

56-160

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-05-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

678400,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-06-01 do 2026-09-30

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

85144100-1Usługi ośrodków opiekuńczych zapewn…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gminny Ośrodek Pomocy społecznej w Wińsku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wińsko.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 678 400 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 85144100-1 (Usługi ośrodków opiekuńczych zapewniających zakwaterowanie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Rodzinny Dom Pomocy " Pod Kasztanami " Filimoniak Magdalena (Wińsko). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.