Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

Przed dokonaniem przez Zamawiającego czynności wyboru najkorzystniejszej oferty, Wykonawca, którego oferta została oceniona najwyżej, zrezygnował z podpisania umowy

Podstawa: art. 255 pkt 7 ustawy

ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa kruszywa łamanego o frakcji 0 – 31,5 mm na remonty dróg gminnych

Zamawiający Gmina Wohyń (Wohyń, Lubelskie) opublikował wynik postępowania „Dostawa kruszywa łamanego o frakcji 0 – 31,5 mm na remonty dróg gminnych”.

Zamawiający: Gmina WohyńWohyń, Lubelskie (powiat Radzyński →)opublikowano 2 czerwca 2025
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 243 528 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~6,8 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Przed dokonaniem przez Zamawiającego czynności wyboru najkorzystniejszej oferty, Wykonawca, którego oferta została oceniona najwyżej, zrezygnował z podpisania umowy. Podstawa: art. 255 pkt 7 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Wohyń

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 030237760

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Radzyńska 4

1.5.2.)Miejscowość

Wohyń

1.5.3.)Kod pocztowy

21-310

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL811 - Bialski

1.5.7.)Numer telefonu

83 35 30 003

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@wohyn.home.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://gminawohyn.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-797adbda-afbb-4a1e-bed2-ed1c34486843

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa kruszywa łamanego o frakcji 0 – 31,5 mm na remonty dróg gminnych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-797adbda-afbb-4a1e-bed2-ed1c34486843

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00257671

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-06-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00081379/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Dostawa kruszywa na remonty dróg gminnych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00215463

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RI.271.3.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa kruszywa łamanego kamiennego frakcji 0-31,5 mm tj. zakup wraz z załadunkiem, transportem, rozładunkiem kruszywa łamanego dolomitowego frakcji 0-31,5 mm w ilości 2500 ton, objętej prawem opcji: dodatkowo 500 ton.

4.5.3.)Główny kod CPV

14212200-2 - Kruszywo

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Przed dokonaniem przez Zamawiającego czynności wyboru najkorzystniejszej oferty, Wykonawca, którego oferta została oceniona najwyżej, zrezygnował z podpisania umowy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

14212200-2Kruszywo
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
243 528 zł
Próbka: 25 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
174 150 zł455 301 zł
Rozstęp międzykwartylowy
281 151 zł
Źródło próbki
CPV 14212200· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
174 150 zł
Mediana
243 528 zł
Górny kwartyl
455 301 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Wohyń prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wohyń.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 14212200-2 (Kruszywo). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.