Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
76 568 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    28 598 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    47 970 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
6 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa dróg w miejscowościach Niestkowo oraz Osieki Słupskie polegająca na zmianie nawierzchni na betonową

Zamawiający Wójt Gminy Ustka (Ustka, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa dróg w miejscowościach Niestkowo oraz Osieki Słupskie polegająca na zmianie…”, wybierając ofertę wykonawcy SZYMCZAK Tomasz Szymczak. Łączna wartość umów: 76 568 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Wójt Gminy UstkaUstka, Pomorskie (powiat Słupski →)opublikowano 31 maja 2025
Łączna wartość umów
76 568 zł
Liczba ofert
6 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma SZYMCZAK Tomasz Szymczak za łącznie 76 567,50 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 6 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Wójt Gminy Ustka

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 770979878

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Dunina 24

1.5.2.)Miejscowość

Ustka

1.5.3.)Kod pocztowy

76-270

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL636 - Słupski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@ustka.ug.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.ustka.ug.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-705600e1-7485-42b8-b4c7-77095bcf5c53

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przebudowa dróg w miejscowościach Niestkowo oraz Osieki Słupskie polegająca na zmianie nawierzchni na betonową

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-705600e1-7485-42b8-b4c7-77095bcf5c53

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00257174

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-05-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00016207/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.4 Przebudowa dróg polegająca na zmianie nawierzchni na betonową, w tym Fundusz Sołecki Sołectwa Zaleskie 12 500,00 zł

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00193764

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RR.271.12.2025.MA

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

85043,03 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I: Przebudowa polegająca na zmianie nawierzchni na betonową: droga do posesji Dębowa 1 w Niestkowie.
Zadanie polega na:
- wykonaniu koryta jezdni o głębokości 30 cm i szerokości 3,0 m na długości łącznie 45 m,
- wykonaniu koryta poboczy o głębokości 15 cm i powierzchni łącznie 63,75 m2,
- wykonaniu koryta 1 zjazdu o głębokości 30 cm i łącznej powierzchni 20 m2,
- wyprofilowaniu i zagęszczeniu mechanicznym podłoża pod warstwy konstrukcyjne,
- wykonaniu podbudowy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31,5 mm o grubości po zagęszczeniu 15 cm pod jezdnię o łącznej powierzchni 135 m2,
- wykonaniu podbudowy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31,5 mm o grubości po zagęszczeniu 15 cm pod zjazdem o łącznej powierzchni 20 m2,
- wykonaniu warstwy nawierzchni betonowej jezdni z betonu specjalnego C25/30 o grubości 17 cm na szerokości 3,0 m i powierzchni łącznie 135 m2,
- wykonaniu warstwy nawierzchni betonowej zjazdu z betonu specjalnego C25/30 o grubości 17 cm o łącznej powierzchni 20 m2,
- pielęgnacji nawierzchni,
- wykonaniu obustronnego pobocza utwardzonego z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31,5 mm o grubości warstwy kruszywa po zagęszczeniu 15 cm na szerokości 75 cm (powierzchnia 63,75 m2),
- wykonaniu regulacji pionowej armatury wodociągowej i kanalizacyjnej,
- ustawieniu oznakowania.
Cechy stwardniałego betonu:
Mrozoodporność wg PN-88/B-06250: 100 stop. F,
Wodoszczelność wg PN-88/B-06250: 8 stop. W.
Szczeliny poprzeczne należy wykonać w rozstawie co 3,0 m na szerokości około 10 mm i głębokości około 50 mm. Szczeliny należy wypełnić masą zalewową na gorąco lub na zimno.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załączona do niniejszej umowy specyfikacja warunków zamówienia, plan sytuacyjny i przekrój konstrukcyjny, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych oraz pomocniczo przedmiar robót, które jako załącznik nr 10, 11, 12 stanowią integralną część umowy.
Przedmiar robót jest dokumentem pomocniczym do przygotowania Oferty.
5. Roboty muszą być wykonane zgodnie dokumentacją budowlaną, obowiązującymi przepisami, normami oraz na ustalonych umową warunkach.
5. Wykonawca przyjmuje obowiązki określone w umowie oraz związane z wykonaniem usług i robót budowlanych. Wykonawca zobowiązuje się do wykonywania wszelkich obowiązków wynikających z umowy na realizację zamówienia w dobrej wierze oraz przy dochowaniu zawodowej staranności. W szczególności Wykonawca zobowiązany jest przestrzegać przepisów prawa. Wykonawca ponosi pełną odpowiedzialność za wykonanie wszystkich świadczeń stanowiących przedmiot umowy oraz za osoby lub podmioty, z których pomocą Wykonawca swe obowiązki wykonuje lub którym powierza ich wykonanie.
6. W ramach umowy Wykonawca zobowiązany będzie do uzyskania dokumentów niezbędnych do rozpoczęcia robót .
7. Wykonawca zobowiązany jest do wykonania robót budowlanych stanowiących przedmiot niniejszego zamówienia wyłącznie z materiałów i urządzeń fabrycznie nowych, dopuszczonych do obrotu i powszechnego lub jednostkowego stosowania w budownictwie, objętych certyfikatem w zakresie tzw. znaku bezpieczeństwa, wskazującego na zgodność z Polską Normą, aprobatą techniczną i właściwymi przepisami technicznymi zgodnie z art. 10 ustawy z 07 lipca 1994 r. - Prawo Budowlane (tj. Dz. U. z 2025 r. poz. 418).
8. Wszędzie tam, gdzie przedmiot niniejszej umowy jest opisany przez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu lub poprzez odniesienie do norm europejskich, ocen technicznych, specyfikacji technicznej i systemów referencji technicznych, Zamawiający dopuszcza zastosowanie przez Wykonawcę rozwiązań równoważnych w stosunku do opisanych przez Zamawiającego pod warunkiem, że będą one posiadały co najmniej takie same lub lepsze parametry techniczne i funkcjonalne i nie obniżają standardów określonych w dokumentacji projektowej. Zaoferowane rozwiązanie równoważne nie może powodować konieczności przeprojektowania dokumentacji projektowej.
9. Zamawiający dopuszcza zastosowanie rozwiązania równoważnego i na podstawie art. 99 ust. 6 ustawy PZP określa następujące kryterium dla oceny równoważności, które to kryterium ma zastosowanie do wszystkich materiałów (produktów) i urządzeń określonych w całej dokumentacji projektowej i pozostałych dokumentach opisu przedmiotu zamówienia, a mianowicie warunkiem zastosowania materiału lub urządzenia równoważnego jest spełnienia łącznie następujących wymagań:
1) materiał (zamiennie produkt) lub urządzenie równoważne musi zapewnić osiągniecie tego samego poziomu technologicznego, wydajnościowego i funkcjonalnego założonego w dokumentacji projektowej, specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych,
2) materiał lub urządzenie równoważne musi zapewnić uzyskanie parametrów technicznych nie gorszych od założonych w dokumentacji projektowej, specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych ,
3) równoważne materiały i urządzenia muszą być dopuszczone do obrotu
i stosowania zgodnie z obowiązującym przepisami,
4) Wykonawca, który zaoferuje produkty oraz urządzenia równoważne wymagające zmiany posiadanych decyzji, jest zobowiązany uzyskać wymagane decyzje własnym staraniem i kosztem, gwarantując jednocześnie wykonanie zamówienia w terminie wynikającym z SWZ;
5) Wykonawca jest zobowiązany wykazać równoważność zastosowanych materiałów lub urządzeń.

4.5.3.)Główny kod CPV

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.5.)Wartość części

32804,20 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II: Przebudowa polegająca na zmianie nawierzchni na betonową: droga do hydroforni w Osiekach Słupskich
Zadanie polega na:
- wykonaniu koryta jezdni o głębokości 30 cm i szerokości 3,0 m na długości łącznie 84 m,
- wykonaniu koryta poboczy o głębokości 15 cm i powierzchni łącznie 122,25 m2,
- wykonaniu koryta 1 zjazdu o głębokości 30 cm i powierzchni 4 m2,
- wyprofilowaniu i zagęszczeniu mechanicznym podłoża pod warstwy konstrukcyjne,
- wykonaniu podbudowy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31,5 mm o grubości po zagęszczeniu 15 cm pod jezdnię i poszerzenie skrzyżowania o łącznej powierzchni 256 m2,
- wykonaniu podbudowy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31,5 mm o grubości po zagęszczeniu 15 cm pod zjazdem o powierzchni 4 m2,
- wykonaniu warstwy nawierzchni betonowej jezdni z betonu specjalnego C25/30 o grubości 17 cm na szerokości 3,0 m i powierzchni łącznie 252 m2 oraz poszerzenia skrzyżowania o powierzchni 4 m2,
- wykonaniu warstwy nawierzchni betonowej zjazdu z betonu specjalnego C25/30 o grubości 17 cm o powierzchni 4 m2,
- pielęgnacji nawierzchni,
- wykonaniu obustronnego pobocza utwardzonego z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31,5 mm o grubości warstwy kruszywa po zagęszczeniu 15 cm na szerokości 75 cm (powierzchnia 122,25 m2),
- wykonaniu regulacji pionowej armatury wodociągowej i kanalizacyjnej,
- ustawieniu oznakowania.
Cechy stwardniałego betonu:
Mrozoodporność wg PN-88/B-06250: 100 stop. F,
Wodoszczelność wg PN-88/B-06250: 8 stop. W.
Szczeliny poprzeczne należy wykonać w rozstawie co 3,0 m na szerokości około 10 mm i głębokości około 50 mm. Szczeliny należy wypełnić masą zalewową na gorąco lub na zimno.

4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załączona do niniejszej umowy specyfikacja warunków zamówienia, plan sytuacyjny i przekrój konstrukcyjny, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych oraz pomocniczo przedmiar robót, które jako załącznik nr 10, 11, 12 stanowią integralną część umowy.
Przedmiar robót jest dokumentem pomocniczym do przygotowania Oferty.
5. Roboty muszą być wykonane zgodnie dokumentacją budowlaną, obowiązującymi przepisami, normami oraz na ustalonych umową warunkach.
5. Wykonawca przyjmuje obowiązki określone w umowie oraz związane z wykonaniem usług i robót budowlanych. Wykonawca zobowiązuje się do wykonywania wszelkich obowiązków wynikających z umowy na realizację zamówienia w dobrej wierze oraz przy dochowaniu zawodowej staranności. W szczególności Wykonawca zobowiązany jest przestrzegać przepisów prawa. Wykonawca ponosi pełną odpowiedzialność za wykonanie wszystkich świadczeń stanowiących przedmiot umowy oraz za osoby lub podmioty, z których pomocą Wykonawca swe obowiązki wykonuje lub którym powierza ich wykonanie.
6. W ramach umowy Wykonawca zobowiązany będzie do uzyskania dokumentów niezbędnych do rozpoczęcia robót .
7. Wykonawca zobowiązany jest do wykonania robót budowlanych stanowiących przedmiot niniejszego zamówienia wyłącznie z materiałów i urządzeń fabrycznie nowych, dopuszczonych do obrotu i powszechnego lub jednostkowego stosowania w budownictwie, objętych certyfikatem w zakresie tzw. znaku bezpieczeństwa, wskazującego na zgodność z Polską Normą, aprobatą techniczną i właściwymi przepisami technicznymi zgodnie z art. 10 ustawy z 07 lipca 1994 r. - Prawo Budowlane (tj. Dz. U. z 2025 r. poz. 418).
8. Wszędzie tam, gdzie przedmiot niniejszej umowy jest opisany przez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu lub poprzez odniesienie do norm europejskich, ocen technicznych, specyfikacji technicznej i systemów referencji technicznych, Zamawiający dopuszcza zastosowanie przez Wykonawcę rozwiązań równoważnych w stosunku do opisanych przez Zamawiającego pod warunkiem, że będą one posiadały co najmniej takie same lub lepsze parametry techniczne i funkcjonalne i nie obniżają standardów określonych w dokumentacji projektowej. Zaoferowane rozwiązanie równoważne nie może powodować konieczności przeprojektowania dokumentacji projektowej.
9. Zamawiający dopuszcza zastosowanie rozwiązania równoważnego i na podstawie art. 99 ust. 6 ustawy PZP określa następujące kryterium dla oceny równoważności, które to kryterium ma zastosowanie do wszystkich materiałów (produktów) i urządzeń określonych w całej dokumentacji projektowej i pozostałych dokumentach opisu przedmiotu zamówienia, a mianowicie warunkiem zastosowania materiału lub urządzenia równoważnego jest spełnienia łącznie następujących wymagań:
1) materiał (zamiennie produkt) lub urządzenie równoważne musi zapewnić osiągniecie tego samego poziomu technologicznego, wydajnościowego i funkcjonalnego założonego w dokumentacji projektowej, specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych,
2) materiał lub urządzenie równoważne musi zapewnić uzyskanie parametrów technicznych nie gorszych od założonych w dokumentacji projektowej, specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych ,
3) równoważne materiały i urządzenia muszą być dopuszczone do obrotu
i stosowania zgodnie z obowiązującym przepisami,
4) Wykonawca, który zaoferuje produkty oraz urządzenia równoważne wymagające zmiany posiadanych decyzji, jest zobowiązany uzyskać wymagane decyzje własnym staraniem i kosztem, gwarantując jednocześnie wykonanie zamówienia w terminie wynikającym z SWZ;
5) Wykonawca jest zobowiązany wykazać równoważność zastosowanych materiałów lub urządzeń.

4.5.3.)Główny kod CPV

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.5.)Wartość części

52238,83 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

25597,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

60638,18 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

28597,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

SZYMCZAK Tomasz Szymczak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

771437636

7.3.3)Ulica

Witkowo

7.3.4)Miejscowość

Witkowo

7.3.5)Kod pocztowy

76-214

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-05-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

28597,50 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

130 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

47970,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

97979,60 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

47970,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

SZYMCZAK Tomasz Szymczak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

771437636

7.3.3)Ulica

Witkowo

7.3.4)Miejscowość

Witkowo

7.3.5)Kod pocztowy

76-214

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-05-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

47970,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

130 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45100000-8Przygotowanie terenu pod budowę
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
372 043 zł
Próbka: 48 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
201 658 zł2 047 715 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 846 057 zł
Źródło próbki
CPV 45100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
201 658 zł
Mediana
372 043 zł
Górny kwartyl
2 047 715 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wójt Gminy Ustka prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Ustka.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 76 568 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45100000-8 (Przygotowanie terenu pod budowę). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: SZYMCZAK Tomasz Szymczak (Witkowo). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.